CA Home
|
A.net/CA
|
DyeStatCAL.com
You must be a member to access that page
Upload a Photo
Upload a Video
Add a News article
Write a Blog
Add a Comment
Blog Feed
News Feed
Video Feed
All Feeds
The California Relays
March 15th-16th 2024 Long Beach, California, United States
Report
Block
32 Followers
Home
Photos
News
Videos
Info/Results
History for 2017 Mar 17th to Mar 18th
Results
Video
News
Photos
2024
1
159
4
2020
2019
1
1
2018
1
1
2017
1
9
2
52
2016
1
154
2
2015
1
171
2
2014
1
184
3
2013
1
163
4
251
2012
1
1
2011
1
1
2010
1
1
Media for 2017
Videos (
9
)
View
+
Photos (
52
)
View
+
Articles (
2
)
View
+
Blogs (
0
)
View
+
Results
2017 Results - The California Relays
Mar 13th 2017, 7:42pm
Attending groups
RunnerSpace.com/HighSchool
RunnerSpace.com/CA
DyeStat.com
Invited groups
2017
The California Relays
2017 Results - The California Relays
Published by
ResultsCentral
Mar 13th 2017, 7:42pm
Mens Results
Womens Results
100 Meters
Large School
- Finals
x
1.
12
Rasaun House
10.70a
PR
(.8)
Rancho Verde
2.
11
Maesean Misuer
10.96a
(.8)
Jordan
3.
11
Devin Chandler
10.97a
(.8)
Upland
4.
12
Aaron Shampklin
11.03a
PR
(.8)
Poly (Long Beach)
5.
12
Bryan Thompson
11.17a
(.8)
Rancho Verde
6.
12
Tyler Kennedy
11.22a
(.8)
Rancho Verde
7.
11
Jonathan Blackman
11.28a
(.8)
Lawndale
8.
12
Willie Steeles
11.41a
(.8)
Jordan
9.
12
Trey White
11.49a
(.8)
De La Salle
100 Meters
Small School
- Finals
x
1.
11
Christian Shakir
11.07a
(1.5)
Gahr
2.
11
Mason Bowen
11.17a
(1.5)
Serra
3.
12
Jeremy Polizzi
11.18a
(1.5)
Bellflower
4.
10
Anthony Richardson
11.25a
(1.5)
Serra
5.
12
Anthony Mullins
11.40a
SR
(1.5)
Gahr
6.
12
Lance Dravis
11.47a
(1.5)
Orange Lutheran
7.
9
Jacob Williams
11.49a
(1.5)
Brea Olinda
8.
11
Brian Smith
11.88a
(1.5)
Compton
100 Meters
Large School
- Prelims
x
1.
11
Devin Chandler
10.86a
SR
(2.0)
Upland
2.
12
Rasaun House
10.88a
(1.1)
Rancho Verde
3.
11
Maesean Misuer
10.99a
(1.8)
Jordan
4.
12
Tyler Kennedy
11.04a
SR
(1.3)
Rancho Verde
7.
12
Aaron Shampklin
11.16a
(1.1)
Poly (Long Beach)
5.
12
Bryan Thompson
11.17a
(1.2)
Rancho Verde
8.
12
Willie Steeles
11.23a
(1.2)
Jordan
9.
11
Jonathan Blackman
11.24a
(1.3)
Lawndale
10.
11
Ian Issa
11.25a
(1.8)
Wilson (Long Beach)
11.
12
Tariq Harness
11.26a
SR
(1.2)
Poly (Long Beach)
12.
11
Mikel Barkley
11.30a
(1.8)
Great Oak
13.
11
Donnie Marion
11.32a
PR
(2.0)
Fountain Valley
14.
10
Kal-el Osbey
11.35a
(2.0)
La Mirada
15.
10
Shamar Anderson
11.37a
(1.2)
Etiwanda
6.
12
Trey White
11.43a
PR
(.9)
De La Salle
16.
10
Isaiah Banks
11.44a
PR
(1.3)
Upland
16.
11
Marquas Smith
11.44a
(1.3)
Rancho Cucamonga
18.
10
Kalel Jackson
11.48a
SR
(1.2)
Etiwanda
19.
12
Shaylen Nelson
11.50a
(1.3)
Etiwanda
20.
10
Jaylen Williams
11.60a
SR
(.9)
Los Osos
20.
12
Zachery Crabtree
11.60a
SR
(1.1)
Canyon (Anaheim)
22.
12
George Jackson
11.63a
PR
(2.0)
Lynwood
23.
10
Drake Nguyen
11.64a
(1.2)
Woodbridge
24.
12
Artis Seymore
11.66a
SR
(1.3)
Upland
24.
11
Bryant Nguyen
11.66a
PR
(1.8)
Woodbridge
26.
11
Nathaniel Hartman
11.78a
SR
(2.0)
Los Alamitos
27.
10
Jordan Wilmore
11.80a
(1.2)
Lawndale
28.
9
General Woods
11.85a
(1.3)
Valley View
29.
12
Billy Butler
11.88a
(1.1)
Fountain Valley
30.
11
Maurice Jackson
11.96a
(1.8)
Jordan
31.
11
Jerome Bramlett
12.01a
PR
(1.1)
Poly (Long Beach)
31.
12
Trevor Weiss
12.01a
PR
(1.3)
Woodbridge
33.
12
Anthony Bonini
12.02a
SR
(1.8)
Los Osos
34.
10
Jan Cailles
12.04a
(1.2)
La Mirada
34.
11
Ryan LeBerthon
12.04a
PR
(1.8)
Valencia (Valencia)
36.
11
Sebastion Ramos
12.08a
PR
(1.3)
Schurr
37.
12
Gerard Doan
12.12a
(.9)
Canyon (Anaheim)
38.
11
Brandon Martin
12.13a
SR
(.9)
Valencia (Valencia)
39.
11
Dimitri Jones
12.16a
SR
(1.1)
La Mirada
40.
11
Joshua Chouy
12.24a
PR
(1.8)
Schurr
41.
11
Josh Tcheumani
12.52a
SR
(1.1)
Valencia (Valencia)
42.
12
Garrett Broadhead
12.57a
(2.0)
Poly (Riverside)
43.
10
Gavin Felder
12.68a
SR
(2.0)
Canyon (Anaheim)
100 Meters
Small School
- Prelims
x
1.
11
Christian Shakir
11.14a
(1.3)
Gahr
1.
11
Mason Bowen
11.14a
PR
(2.3)
Serra
3.
10
Anthony Richardson
11.16a
PR
(1.3)
Serra
4.
12
Lance Dravis
11.17a
SR
(2.0)
Orange Lutheran
5.
12
Jeremy Polizzi
11.18a
(1.3)
Bellflower
6.
12
Deion Malone
11.33a
(2.0)
Serra
7.
9
Jacob Williams
11.34a
PR
(2.3)
Brea Olinda
8.
11
Brian Smith
11.51a
PR
(2.3)
Compton
9.
12
Anthony Mullins
11.56a
(1.3)
Gahr
10.
12
Raphael Adedigba
11.58a
(1.3)
Rancho Dominguez Prep
11.
10
Jacob Oh
11.63a
PR
(2.3)
Brea Olinda
12.
12
Byron Busbee
11.66a
SR
(1.3)
St. Anthony
13.
12
Travis Barajas
11.71a
SR
(1.3)
Brea Olinda
14.
11
Ainon Bell
11.73a
PR
(1.3)
Dominguez
15.
12
Nadim Chalfoun
11.75a
SR
(1.3)
Bonita
16.
11
Jalen Moss
11.83a
PR
(2.0)
Dominguez
17.
10
Naheim Banks
11.84a
SR
(1.3)
Bellflower
17.
12
Sungyool Park
11.84a
PR
(2.0)
South Pasadena
19.
10
Tristan Marez
11.87a
(1.3)
Cathedral
20.
12
David Gordon
11.90a
SR
(2.0)
Bellflower
21.
11
Jaheim Williams
11.95a
PR
(2.3)
Compton
22.
10
Evan Vail
12.27a
(1.3)
St. Anthony
23.
10
Jake Kingsbury
12.34a
(1.3)
Bonita
24.
11
Micheal Nishi
12.53a
(2.3)
St. Monica
25.
11
Francisco Rivas
12.85a
(1.3)
St. Monica
26.
11
Shamar Lucas
13.12a
PR
(2.0)
Compton
200 Meters
Large School
- Finals
x
1.
12
Isaiah Cunningham
21.51a
(.3)
Rancho Verde
2.
12
Rasaun House
21.58a
PR
(.3)
Rancho Verde
3.
11
Devin Chandler
22.38a
SR
(.3)
Upland
4.
11
Jonathan Blackman
22.42a
(.5)
Lawndale
5.
11
Carlton Johnson
22.49a
PR
(.5)
Rancho Verde
6.
12
Kavenaugh Maroney
22.60a
PR
(.3)
Wilson (Long Beach)
7.
12
Justin Sylvia
22.93a
PR
(1.0)
Woodbridge
8.
11
Ian Issa
22.94a
(1.0)
Wilson (Long Beach)
9.
11
Alex Johnson
23.02a
PR
(.5)
Loyola
10.
11
Donnie Marion
23.20a
PR
(.5)
Fountain Valley
11.
12
Noah Williams
23.23a
SR
(1.0)
De La Salle
11.
10
Shamar Anderson
23.23a
PR
(1.0)
Etiwanda
13.
12
Trey White
23.25a
PR
(1.0)
De La Salle
14.
12
Willie Steeles
23.29a
SR
(1.0)
Jordan
15.
12
Chris Kojin
23.44a
SR
(.5)
Valencia (Valencia)
16.
10
Jaylen Williams
23.49a
SR
(1.0)
Los Osos
17.
11
Christain Orms
23.53a
SR
(1.0)
Rancho Cucamonga
18.
12
Nolan McDonald
23.59a
PR
(.5)
Poly (Long Beach)
19.
12
Trevor Weiss
23.61a
PR
(1.0)
Woodbridge
20.
11
Gustavo Galvan
23.67a
(1.5)
Patriot
21.
11
Cameron Ward
23.68a
PR
(1.5)
Etiwanda
22.
11
Ben Jablonski
23.69a
SR
(1.0)
Woodbridge
23.
12
Zachery Crabtree
23.70a
PR
(1.0)
Canyon (Anaheim)
24.
12
De'Angelo Dulaney
23.76a
PR
(1.0)
Jordan
25.
12
Jeremy Clark
23.79a
(1.0)
La Mirada
26.
12
Nick Gastelum
23.83a
SR
(1.5)
Canyon (Anaheim)
27.
10
Kalel Jackson
23.84a
PR
(1.0)
Etiwanda
28.
12
Jeron Parker
23.91a
PR
(1.5)
Paramount
28.
12
Tayari Venable
23.91a
SR
(.5)
Rancho Cucamonga
30.
12
Anthony Bonini
24.12a
PR
(.3)
Los Osos
31.
12
Anthony Guyton
24.16a
SR
(1.5)
Paramount
32.
10
Kal-el Osbey
24.18a
(.5)
La Mirada
33.
12
James Groves
24.28a
SR
(1.0)
Great Oak
34.
10
Jose Hernandez
24.32a
PR
(1.5)
Paramount
35.
10
Joseph Brown
24.42a
(1.5)
La Mirada
36.
11
Matthew Klint
24.58a
(.3)
Great Oak
37.
12
Orlando Williams
24.60a
SR
(1.5)
Patriot
38.
12
Isaiah Gonzalez
24.71a
(.3)
Schurr
39.
11
Joshua Chouy
24.97a
PR
(.3)
Schurr
40.
11
Angel Salcedo
25.22a
(.3)
Patriot
41.
11
Jorden Harvey
25.30a
PR
(1.5)
De La Salle
42.
10
Jordan Thomas
25.69a
PR
(.3)
Lakewood
43.
12
Christian Johnson
26.24a
PR
(.3)
Lakewood
44.
12
Ruben Huerta
29.13a
PR
(.3)
Poly (Riverside)
200 Meters
Small School
- Finals
x
1.
12
Eric Renfroe
22.25a
PR
(.0)
Gahr
2.
11
Christian Shakir
22.40a
SR
(.0)
Gahr
3.
11
Makarios Page
22.95a
SR
(.0)
Serra
3.
12
Jeremy Polizzi
22.95a
SR
(.0)
Bellflower
5.
10
Anthony Richardson
23.26a
PR
(.0)
Serra
6.
12
Oweelavior Cooper Long
23.33a
PR
(.3)
Beverly Hills
7.
11
Jack Renken
23.65a
PR
(1.3)
South Pasadena
8.
10
Jacob Oh
23.66a
PR
(1.1)
Brea Olinda
9.
11
Brian Smith
23.79a
PR
(.3)
Compton
10.
11
Gypsy Mideiros
23.80a
SR
(1.1)
Bonita
11.
10
Mark Castellano
23.83a
PR
(1.1)
Bonita
12.
12
Nadim Chalfoun
23.84a
SR
(.3)
Bonita
13.
10
Tristan Marez
23.89a
PR
(.0)
Cathedral
14.
12
Anthony Gray
24.01a
(.0)
Dominguez
15.
11
Jalen Moss
24.17a
PR
(.3)
Dominguez
16.
10
James Womack
24.49a
PR
(.3)
Bellflower
17.
12
Raphael Adedigba
24.51a
SR
(.3)
Rancho Dominguez Prep
18.
12
David Gordon
24.52a
SR
(.3)
Bellflower
19.
11
Makai Riley
24.57a
SR
(1.1)
Brea Olinda
20.
11
Loveday Chibueze
24.73a
PR
(1.1)
Rancho Dominguez Prep
21.
11
Noah Douge
24.77a
PR
(1.3)
Brea Olinda
22.
11
Damon Green
24.91a
PR
(1.1)
Dominguez
23.
11
Bijan Smith
25.05a
PR
(.3)
Cathedral
24.
12
Mehki Swan
25.15a
PR
(1.1)
Compton
25.
11
Christopher Urrea
25.77a
PR
(1.1)
Compton
400 Meters
Large School
- Finals
x
1.
12
Zion Bowens
48.09a
SR
Poly (Long Beach)
2.
10
Christopher Hill
49.25a
Rancho Cucamonga
3.
12
Elijah Hodge
49.86a
PR
Loyola
4.
11
Michael Hutton
50.63a
PR
Loyola
5.
12
Ryan Ayale
50.84a
PR
Los Alamitos
6.
12
Noah Williams
51.27a
SR
De La Salle
7.
10
Andrew Richards
51.42a
PR
Wilson (Long Beach)
8.
12
Justin Sylvia
51.70a
PR
Woodbridge
9.
9
Octavion Hall
51.82a
PR
Poly (Long Beach)
10.
10
Chris Victoria
51.89a
PR
Woodbridge
11.
12
Andrew Bengtson
52.05a
PR
Poly (Riverside)
12.
9
Hassani Hawkins
52.16a
Upland
13.
11
Ben Jablonski
52.28a
Woodbridge
14.
11
Travis Brooks
52.50a
PR
Los Osos
15.
9
Namir Hemphill
52.72a
Upland
16.
11
Octavius Ardines
52.73a
Etiwanda
17.
11
Guadalupe Garcia
52.74a
PR
Valley View
18.
11
Jose Cueva
52.90a
PR
Woodbridge
19.
12
Alberto Robinson
52.93a
Patriot
20.
12
James Groves
53.05a
SR
Great Oak
21.
12
Jeremy Clark
53.15a
La Mirada
22.
12
Leonard Jones
53.23a
SR
Rancho Cucamonga
23.
11
Ayo Latinwo
53.32a
Etiwanda
24.
11
Jacob Shields
53.36a
PR
Poly (Riverside)
25.
11
Jaden WIlliams
53.52a
Silverado
26.
12
Taylor Hauenstein
53.65a
PR
Great Oak
27.
11
Christopher Rodriguez
53.80a
PR
Jordan
28.
11
Bethel Babatunde
53.82a
PR
Etiwanda
29.
11
Javier Molina
54.02a
PR
Fountain Valley
30.
10
Zaphyr Smalls
54.03a
Valencia (Valencia)
31.
12
Moises Gonzalez
54.07a
SR
Poly (Long Beach)
32.
12
Eduardo Bueno
54.28a
Patriot
33.
11
Dimitri Jones
54.41a
PR
La Mirada
34.
11
Christian Banuelos
54.79a
Schurr
35.
11
Matthew Klint
55.21a
Great Oak
36.
11
Demian Sanchez
56.48a
Schurr
37.
10
Christian Hernandez
56.79a
PR
Paramount
38.
10
Anthony Sparks
57.87a
PR
Valley View
39.
9
General Woods
58.51a
PR
Valley View
40.
11
Steven Camacho
58.56a
Wilson (Long Beach)
41.
10
Drew Pickett
59.25a
PR
Paramount
400 Meters
Small School
- Finals
x
1.
12
Kyle Brown
50.81a
PR
Serra
2.
11
Makarios Page
50.99a
SR
Serra
3.
12
Larry Hudson
51.66a
SR
Gahr
4.
12
Alexander Washington
53.45a
PR
Rancho Dominguez Prep
5.
10
Myles Divinity
53.79a
PR
Gahr
6.
10
Mark Castellano
53.93a
SR
Bonita
7.
11
Cooper Kridle
54.34a
Orange Lutheran
8.
11
Makai Riley
54.53a
Brea Olinda
9.
10
Shane Brown
54.84a
SR
St. Anthony
10.
11
Bijan Smith
55.62a
SR
Cathedral
11.
11
Joshua Green
55.89a
PR
Dominguez
12.
12
Syheim Banks
56.01a
SR
Bellflower
13.
9
Nick Acosta
56.10a
Bonita
14.
10
Kalvin Lam
56.17a
Oxford Academy
15.
11
Devin Garcia
56.75a
Dominguez
16.
12
Xavier Grant
56.91a
SR
Bellflower
17.
10
Javion Sahaba
57.12a
PR
Rancho Dominguez Prep
18.
12
Sam Garcia
57.31a
SR
Brea Olinda
19.
11
Noah Douge
58.81a
PR
Brea Olinda
800 Meters
Invitational
- Finals
x
1.
12
Jaleel Turner
1:58.75a
SR
Rancho Verde
2.
11
John Dempsey
2:00.07a
Brea Olinda
3.
11
Aidan Johnson
2:00.16a
SR
Poly (Long Beach)
4.
12
Anthony Noble
2:00.42a
PR
Valley View
5.
11
Tyler Spicer
2:00.80a
PR
Brea Olinda
6.
11
Timothy Sterkel
2:01.66a
SR
West Ranch
7.
12
Giovanni Orellana
2:02.01a
Brea Olinda
8.
12
Miles McDonald
2:02.40a
PR
Poly (Long Beach)
9.
12
Jonah Brown
2:03.03a
SR
Vista Murrieta
10.
11
Adrian Lomeli
2:03.75a
SR
Paramount
11.
12
Isaiah Ingram
2:04.17a
SR
Rancho Verde
12.
10
Timothy Ruelas
2:04.31a
PR
Bishop Amat
13.
11
Phillip Williams
2:04.47a
Etiwanda
14.
12
Jake Carver
2:07.99a
West Ranch
800 Meters
Large School
- Finals
x
1.
11
Vincent Martinez
2:03.21a
PR
Chaparral
2.
10
Christian Santiago
2:03.65a
PR
La Mirada
3.
12
Zaki Payne
2:03.91a
Chaparral
4.
12
Malik Perkins
2:04.05a
Lynwood
5.
10
Justin Bartlebaugh
2:04.96a
Poly (Riverside)
6.
12
Daveill Perfecto
2:05.09a
SR
Wilson (Long Beach)
7.
12
Erickson Granados
2:06.38a
SR
Upland
8.
10
Ivan Mejia
2:06.82a
Etiwanda
9.
11
Justin Velarde
2:07.42a
Great Oak
10.
10
Justin Schmidt
2:07.48a
PR
Fountain Valley
11.
12
Kolby Ratigan
2:08.65a
PR
Rancho Cucamonga
12.
12
Justin Gomez
2:09.08a
Patriot
13.
12
Jason Ware
2:09.20a
SR
Canyon (Anaheim)
14.
9
Micah Baird
2:09.26a
PR
Great Oak
15.
11
Jacob Ferris
2:09.54a
SR
Fountain Valley
16.
11
Jonathon Perez
2:10.31a
PR
Schurr
17.
11
Andrew Azzam
2:10.34a
Canyon (Anaheim)
18.
12
Marc Suban
2:10.68a
SR
La Mirada
19.
9
Jeremiah Castellano
2:11.78a
Upland
20.
10
Antonio Gomez
2:12.13a
Patriot
21.
11
Garrick Jensen
2:12.48a
PR
Canyon (Anaheim)
22.
11
Robert Dietz
2:20.36a
Fountain Valley
23.
12
Jacobi Hardy
2:20.48a
Wilson (Long Beach)
800 Meters
Small School
- Finals
x
1.
11
Steven De La Torre
2:07.12a
Gahr
2.
12
Anthony Freeman
2:08.96a
PR
Gahr
3.
11
Anthony Majano
2:09.96a
PR
St. Anthony
4.
12
Xavier Santos
2:11.03a
Beverly Hills
5.
11
Adam Stewart
2:23.33a
PR
Beverly Hills
1600 Meters
Invitational
- Finals
x
1.
12
Jack Arnold
4:28.81a
SR
West Ranch
2.
12
Giovanni Orellana
4:30.05a
SR
Brea Olinda
3.
11
Phillip Williams
4:31.32a
PR
Etiwanda
4.
12
Carlos DeLa Torre
4:31.35a
SR
Patriot
5.
10
Ivan Mejia
4:32.68a
Etiwanda
6.
11
Angel Arellano
4:34.44a
PR
Bishop Amat
7.
12
Jacob Skarr
4:35.77a
Cathedral
8.
11
Anthony Perez
4:36.06a
PR
Cathedral
9.
12
Ryuya Souther
4:36.82a
Woodbridge
10.
10
Lorenzo Orozco
4:38.18a
PR
Rancho Verde
11.
11
Jorge Gracian
4:40.38a
Gahr
12.
12
Lorenzo Corona
4:40.61a
Los Osos
13.
12
Jonathan Cohen
4:43.19a
SR
Beverly Hills
14.
11
Alexander Cantu
4:46.23a
Cathedral
15.
12
Jason Ware
4:53.07a
Canyon (Anaheim)
16.
9
Caden Elsesser
5:04.34a
PR
Wilson (Long Beach)
17.
12
Drew Apahidean
5:06.64a
SR
Brea Olinda
1600 Meters
Large School
- Finals
x
1.
11
Antonio Carbajal
4:34.75a
PR
Chaparral
2.
11
LeRenzo Gipson
4:38.06a
PR
Poly (Riverside)
3.
10
Brock Stuckey
4:40.69a
PR
Great Oak
4.
11
Marod Jackson
4:41.33a
PR
Chaparral
5.
9
Jeremiah Castellano
4:41.94a
PR
Upland
6.
12
Josh Frey
4:42.94a
SR
Chaparral
7.
10
Daniel Bautista
4:43.03a
SR
Poly (Long Beach)
8.
11
Alexis Virgen
4:44.66a
PR
Lynwood
9.
11
Vincent Orta
4:45.66a
PR
Rancho Cucamonga
10.
11
Garrick Jensen
4:47.87a
PR
Canyon (Anaheim)
11.
12
Nikolas Fantocone
4:48.09a
Etiwanda
12.
9
Leandro Candray
4:48.36a
PR
Great Oak
13.
10
Christian Hernandez
4:48.55a
PR
Paramount
14.
10
Cesar Aceves
4:51.12a
PR
Paramount
15.
11
Tanner Grohmann
4:51.96a
Fountain Valley
16.
12
Jason Tolentino
4:52.93a
SR
Lakewood
17.
11
Javier Ruedas
4:53.55a
Los Osos
18.
9
AJ Tabanao
4:54.43a
Great Oak
19.
11
Michael Utterback
4:55.10a
Poly (Riverside)
20.
11
Frederick Inada
4:55.26a
SR
Cerritos
21.
12
Dylan DeGrood
4:55.85a
Poly (Riverside)
22.
11
David Rosendo
4:58.93a
PR
Wilson (Long Beach)
23.
12
Anthony LaMar
5:06.24a
SR
Claremont
1600 Meters
Small School
- Finals
x
1.
12
Aaron Alfaro
4:44.04a
Gahr
2.
12
Jason Cohen
4:46.16a
SR
Beverly Hills
3.
12
Shimon Dubner
4:51.74a
Beverly Hills
4.
10
Noah Tamagno
4:56.08a
Brea Olinda
5.
11
Kevin Majano
5:20.22a
PR
St. Anthony
3200 Meters
Large School
- Finals
x
1.
12
Justin Sherfey
9:19.80a
PR
West Ranch
2.
12
Charlie Sherman
9:26.82a
SR
Loyola
3.
11
Shane Bissell
9:27.62a
PR
Loyola
4.
11
Liam Jamieson
9:29.73a
PR
Loyola
5.
11
Brandon Cobian
9:32.12a
PR
Loyola
6.
9
Anthony Stone
9:39.28a
PR
Loyola
7.
10
Roberto Ruelas
9:47.92a
PR
Loyola
8.
12
Kristian Oatman
9:51.19a
Silverado
9.
12
Alejandro Salinas
9:52.62a
SR
Loyola
10.
11
Genobevo Franco
9:53.79a
PR
Paramount
11.
10
Lorenzo Orozco
9:55.25a
PR
Rancho Verde
12.
11
Josh Anderson
9:59.09a
PR
Canyon (Anaheim)
13.
11
Alejandro Guerrero
10:02.60a
PR
Paramount
14.
12
Vicente Funes
10:04.03a
PR
La Mirada
15.
10
Cameron Hylton
10:04.97a
PR
Great Oak
16.
10
Jose Jimenez
10:09.44a
PR
Paramount
17.
11
Marc Tadros
10:10.58a
PR
Fountain Valley
18.
11
Kevin Reed
10:12.83a
PR
Upland
19.
12
Anthony Noble
10:17.38a
PR
Valley View
20.
11
Raymond Franco
10:22.88a
SR
Rancho Verde
21.
12
Jason Tolentino
10:23.68a
PR
Lakewood
22.
12
Arturo Gonzalez
10:23.70a
SR
Wilson (Long Beach)
23.
11
Vincent Orta
10:26.79a
PR
Rancho Cucamonga
24.
12
Jack Dias
10:27.79a
SR
Canyon (Anaheim)
25.
10
Ruben Ruiz
10:28.28a
PR
Los Osos
26.
10
Ethan Oatman
10:29.04a
PR
Silverado
27.
11
Joey Sanchez
10:30.47a
SR
Valley View
28.
12
Andres Cazares-Dominguez
10:31.75a
PR
Schurr
29.
9
Joshua Abrenica
10:34.61a
PR
Great Oak
30.
11
Adrian Lopez
10:37.59a
SR
Rancho Verde
31.
10
Jordy Mazariegos
10:38.39a
PR
La Mirada
32.
12
Gabriel Gomez
10:39.83a
PR
Wilson (Long Beach)
33.
11
Marco Ospina
10:48.93a
Los Osos
34.
9
Ajae Flint
10:51.33a
PR
Great Oak
35.
10
Yuki Watanabe
10:51.34a
SR
Fountain Valley
36.
12
Thomas Rutherford
10:54.65a
PR
Canyon (Anaheim)
37.
10
Ivan Mejia
11:29.02a
Etiwanda
3200 Meters
Small School
- Finals
x
1.
12
Tyler Jackson
9:32.16a
PR
Bonita
2.
11
Alexander Cantu
9:40.73a
PR
Cathedral
3.
9
Tyriq Granillo
9:41.49a
PR
Cathedral
4.
12
Jacob Skarr
9:49.27a
PR
Cathedral
5.
11
Angel Arellano
10:03.34a
PR
Bishop Amat
6.
12
Adrian Casas
10:12.21a
PR
Gahr
7.
10
Konnor Paris
10:12.59a
PR
St. Monica
8.
11
Justice Deason
10:31.75a
PR
St. Monica
9.
12
Aaron Alfaro
10:37.56a
SR
Gahr
10.
12
Jeremy Segal
10:49.95a
PR
Beverly Hills
11.
11
Josh Madsen
11:05.83a
PR
St. Anthony
110m Hurdles
- 39"
Large School
- Finals
x
1.
12
Joseph Anderson
13.95a
SR
(1.9)
Upland
2.
12
Sean Morgan
14.34a
PR
(1.9)
Los Alamitos
3.
12
De'varriea Oles
14.47a
PR
(1.9)
Poly (Long Beach)
4.
10
Caleb Roberson
14.58a
PR
(1.9)
Upland
5.
12
Nathan Willoughby
15.03a
SR
(1.9)
Fountain Valley
6.
12
Jaivian Lofton
15.53a
PR
(1.9)
Rancho Cucamonga
7.
11
Jevon Hill
15.54a
(1.9)
Fountain Valley
7.
12
Jeremiah Ruger
15.54a
(1.9)
Great Oak
110m Hurdles
- 39"
Small School
- Finals
x
1.
12
Jose Castellon
15.56a
(2.0)
Rubidoux
2.
12
Tyler Smith
15.82a
PR
(2.0)
St. Anthony
3.
12
Dylan Mcgarvey
15.96a
PR
(2.0)
Bonita
4.
10
Zach Reid
16.76a
PR
(2.0)
Bonita
110m Hurdles
- 39"
Large School
- Prelims
x
1.
12
Joseph Anderson
14.49a
(1.5)
Upland
2.
12
Sean Morgan
14.63a
(1.2)
Los Alamitos
5.
10
Caleb Roberson
14.97a
(1.2)
Upland
3.
12
De'varriea Oles
15.00a
Poly (Long Beach)
4.
12
Nathan Willoughby
15.31a
(1.2)
Fountain Valley
6.
12
Jeremiah Ruger
15.39a
SR
(1.2)
Great Oak
7.
11
Jevon Hill
15.42a
PR
(1.2)
Fountain Valley
8.
12
Jaivian Lofton
15.60a
(1.5)
Rancho Cucamonga
9.
12
Jaylan Bradley
15.63a
PR
(1.2)
Wilson (Long Beach)
10.
12
Aidan Christensen
15.64a
Los Osos
11.
12
Marcus Pippens
15.74a
(1.5)
Silverado
12.
12
Taylor Hauenstein
15.79a
PR
(1.2)
Great Oak
13.
11
Tyler Lesley
16.04a
PR
Los Osos
14.
12
Kaelin Moore
16.11a
Canyon (Anaheim)
15.
10
oluwatobi Adegoke
16.34a
(1.2)
Los Osos
16.
11
Scott Ly
16.37a
Fountain Valley
17.
11
Phil Donnelly
16.46a
(1.2)
Claremont
18.
12
Jonathan Burton
16.52a
SR
(1.5)
Rancho Verde
19.
11
Derek Porter
16.55a
Silverado
20.
11
Samuel Scott
16.68a
(1.2)
Los Alamitos
21.
12
Brandon Martinez
16.89a
PR
(1.2)
Schurr
22.
12
Jake Brandt
17.17a
PR
(1.2)
Los Alamitos
23.
12
David Scott
17.41a
PR
(1.2)
Canyon (Anaheim)
24.
12
Dean Fonseca
17.60a
(1.5)
Great Oak
25.
10
Jan Cailles
17.85a
(1.2)
La Mirada
26.
11
Ereq Pye
18.21a
PR
Poly (Long Beach)
27.
11
Lance Babb
18.37a
(1.2)
Schurr
28.
11
Daynell Bell
18.78a
PR
(1.2)
Jordan
29.
10
Jerel Orana
19.63a
(1.5)
La Mirada
30.
12
Samuel Lopez
19.64a
(1.2)
Poly (Riverside)
31.
12
Matthew Beluso
19.75a
Poly (Riverside)
32.
11
Raaghav Saxena
20.58a
PR
(1.2)
Canyon (Anaheim)
110m Hurdles
- 39"
Small School
- Prelims
x
1.
12
Jose Castellon
15.50a
PR
(1.2)
Rubidoux
3.
12
Dylan Mcgarvey
16.05a
(1.2)
Bonita
2.
12
Merrell Jasper
16.81a
PR
(1.4)
Bellflower
4.
12
Tyler Smith
16.94a
(1.4)
St. Anthony
5.
10
Ryu Dong
17.61a
(1.4)
Brea Olinda
6.
10
Zach Reid
18.63a
(1.2)
Bonita
7.
11
Jacob Cain
19.44a
(1.4)
Brea Olinda
300m Hurdles
- 36"
Large School
- Finals
x
1.
12
Joseph Anderson
37.41a
PR
Upland
2.
12
Aidan Christensen
37.54a
SR
Los Osos
3.
12
Cameron Samuel
37.79a
SR
Rancho Verde
4.
10
Caleb Roberson
37.89a
PR
Upland
5.
12
De'varriea Oles
39.07a
SR
Poly (Long Beach)
6.
12
Nathan Willoughby
39.91a
Fountain Valley
7.
11
Derek Porter
40.62a
Silverado
8.
12
Marcus Pippens
40.65a
PR
Silverado
9.
12
Jake Brandt
41.07a
PR
Los Alamitos
10.
12
Kaelin Moore
41.13a
SR
Canyon (Anaheim)
11.
12
Jonathan Burton
41.16a
Rancho Verde
12.
10
oluwatobi Adegoke
41.22a
PR
Los Osos
13.
12
Taylor Hauenstein
41.31a
PR
Great Oak
14.
11
Jevon Hill
41.42a
PR
Fountain Valley
15.
11
Samuel Scott
41.61a
PR
Los Alamitos
16.
9
Hassani Hawkins
41.72a
Upland
16.
12
JoQuan Ticey-Harrison
41.72a
PR
Etiwanda
18.
12
Jaivian Lofton
41.85a
PR
Rancho Cucamonga
19.
11
Tyler Lesley
42.18a
PR
Los Osos
20.
12
Dean Fonseca
42.51a
SR
Great Oak
21.
12
Willie Steeles
42.69a
PR
Jordan
22.
12
James Groves
43.30a
SR
Great Oak
23.
11
Scott Ly
43.41a
PR
Fountain Valley
24.
11
Ayo Latinwo
43.49a
Etiwanda
25.
11
Ereq Pye
43.71a
PR
Poly (Long Beach)
26.
12
Brandon Martinez
43.73a
PR
Schurr
27.
12
Isaiah Sneed
43.75a
Etiwanda
28.
11
Phil Donnelly
43.80a
Claremont
29.
10
Shek Kam
44.10a
PR
Woodbridge
30.
12
Sean Morgan
44.14a
Los Alamitos
31.
10
Jan Cailles
44.69a
PR
La Mirada
32.
10
Jerel Orana
44.79a
La Mirada
33.
12
Ismael Sotelo
45.25a
SR
Schurr
34.
10
Amir Wallace
45.30a
De La Salle
35.
11
Evan Vigrass
45.35a
PR
Poly (Riverside)
36.
11
Daynell Bell
46.39a
PR
Jordan
37.
12
Samuel Lopez
46.58a
SR
Poly (Riverside)
38.
11
Marc Donnelly
47.34a
Claremont
39.
12
Jalen Powell
49.99a
Lynwood
40.
11
Raaghav Saxena
50.07a
PR
Canyon (Anaheim)
300m Hurdles
- 36"
Small School
- Finals
x
1.
12
Jose Castellon
41.15a
PR
Rubidoux
2.
12
Vincent Wilson
42.19a
Orange Lutheran
3.
12
Tyler DeJesus
42.28a
Brea Olinda
4.
12
Dylan Mcgarvey
42.60a
PR
Bonita
5.
10
Zach Reid
43.44a
PR
Bonita
6.
12
Merrell Jasper
44.06a
SR
Bellflower
7.
11
Matthew Cohen
44.30a
Orange Lutheran
8.
10
Ryu Dong
44.58a
Brea Olinda
9.
12
Peter Green
46.26a
Bonita
10.
11
Jacob Cain
46.59a
Brea Olinda
11.
11
Tyler Pineda
47.17a
SR
Gahr
4x100 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Relay Team
41.09a
Rancho Verde
2.
Relay Team
41.51a
Upland
3.
Relay Team
42.03a
Poly (Long Beach)
4.
Relay Team
43.32a
Great Oak
5.
Relay Team
43.46a
Rancho Cucamonga
6.
Relay Team
43.53a
Etiwanda
7.
Relay Team
50.01a
Jordan
4x100 Relay
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Relay Team
44.56a
Cathedral
2.
Relay Team
45.05a
Rancho Verde
3.
Relay Team
45.47a
Serra
4.
Relay Team
45.48a
Poly (Long Beach)
5.
Relay Team
45.71a
De La Salle
6.
Relay Team
45.79a
Brea Olinda
7.
Relay Team
45.83a
Etiwanda
8.
Relay Team
46.22a
Great Oak
4x100 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Anthony Mullins
Eric Renfroe
Christian Shakir
Alonzo Davis
42.64a
Gahr
2.
Jacob Oh
Noah Rivera
Steven Hayes II
Jacob Williams
44.63a
Brea Olinda
3.
Lance Dravis
Vincent Wilson
Kyle McCray
Daniel Maturino
44.99a
Orange Lutheran
4.
Gypsy Mideiros
Jake Kingsbury
Nadim Chalfoun
Henry Reeves
45.38a
Bonita
5.
Alexander Washington
Raphael Adedigba
Loveday Chibueze
Ireke Udeagha
46.07a
Rancho Dominguez Prep
4x100 Relay
Large School
- Prelims
x
1.
Isaiah Cunningham
Rasaun House
Bryan Thompson
Tyler Kennedy
41.28a
Rancho Verde
2.
Artis Seymore
Joseph Anderson
Caleb Roberson
Devin Chandler
41.57a
Upland
3.
Aaron Shampklin
De'varriea Oles
Tariq Harness
Zion Bowens
41.98a
Poly (Long Beach)
4.
Ian Issa
Kavenaugh Maroney
Jaylan Bradley
Emari Bennent
43.09a
Wilson (Long Beach)
5.
Jaylon Redd
Christopher Hill
Marquas Smith
Kyle De Moica
43.25a
Rancho Cucamonga
6.
Kalel Jackson
Shamar Anderson
Cameron Ward
Octavius Ardines
43.49a
Etiwanda
7.
Jeremiah Ruger
Joel Collins
Pete Imerb
CJ Stevenson
43.76a
Great Oak
8.
Jose Rubio
Adhre Sparks
Chris Howard
Nathaniel Hartman
43.95a
Los Alamitos
9.
Willie Steeles
Maesean Misuer
De'Angelo Dulaney
Maurice Jackson
44.13a
Jordan
10.
Tyler Bishop
Jaden Robinson
Carlton Senigal
Daniel Smith
44.74a
Chaparral
11.
Phil Donnelly
Bryan Brown
Andrew Kelly
Charlie Davis
45.21a
Claremont
12.
Zachery Crabtree
Nick Gastelum
Gavin Felder
David Scott
45.44a
Canyon (Anaheim)
13.
Jeron Parker
Jose Hernandez
Anthony Guyton
LaSalle Jackson
45.58a
Paramount
14.
Charles Genslinger
Taj Brooks
Guadalupe Garcia
General Woods
45.79a
Valley View
15.
Jeremy Clark
Dimitri Jones
Jan Cailles
Joseph Brown
46.06a
La Mirada
16.
Garrett Broadhead
Jacob Shields
Josh Vargas
Vincent Hurd
46.27a
Poly (Riverside)
17.
Orlando Williams
Ulisses Andrade
Anthony Tellez
Angel Salcedo
46.33a
Patriot
18.
Joshua Chouy
Kevin Sandoval
Miguel Aguero
Sebastion Ramos
47.13a
Schurr
19.
Mykal Mason
Christian Velasco
Christian Johnson
Jordan Thomas
49.66a
Lakewood
4x100 Relay
Frosh/Soph
- Prelims
x
3.
Relay Team
44.60a
Cathedral
1.
Jevon Weems
Stanon Rudley
Keivon Hollins
Anthony Russell
45.36a
Rancho Verde
4.
Devyn King
Macen Williams
D'marcus Jones
Justin Pinkney
45.68a
Serra
5.
Mitchell Oetgen
Armando Navarez
Amir Wallace
Zamir Wallace
45.79a
De La Salle
2.
Noe Gallegos
Eli Hatch
Anthony Candelario
Ledger Hunt
45.80a
Brea Olinda
6.
David Ardines
Noah Maldonado
Johnathan Shone
Jabari McMillon
45.90a
Etiwanda
7.
Konnor Ciullo
Drake Presto
Sean Copeland
Devyn Hodges
45.97a
Great Oak
8.
Kishaun Sykes
Cory Dinh
Anthony Moore
Michael Nguyen
46.04a
Fountain Valley
9.
Evan Hooper
Brian Smith
Tommy Hun
Ashun Brown
46.34a
Poly (Long Beach)
10.
Quentin Moten
D'Marco Lacy
Silas Bolden
Troy Lisath
46.35a
Rancho Cucamonga
11.
Josh Carr
Amenhotep Wilson
Jordan Weimer
Tyler Reed
46.67a
Wilson (Long Beach)
12.
Martin Ventura
Mister Bridges
Carlos Osuna
Ainon Bell
47.17a
Dominguez
13.
Johnny Rosario
Omari Okeke
Jauquin Jean
Jacob Perez
47.97a
Bellflower
14.
Xavier Evans
Arrean Reese
Donte Kelley
Tim Nguyen
49.44a
Lakewood
15.
Christopher Gievana
Anthony Tedesco
Michael Wilder
Terry Ujor
49.89a
Los Osos
16.
Niles Hibbert
Keishon White
Damion Brown
Jessie Brew
49.90a
Compton
17.
Kayden Wallace
Samuel Sanchez
Vincent Hobson
Dorian Lewis
50.02a
Poly (Riverside)
18.
Relay Team
50.37a
Patriot
4x100 Relay
Small School
- Prelims
x
1.
Relay Team
42.44a
Gahr
2.
Relay Team
44.23a
Orange Lutheran
3.
Relay Team
44.61a
Bellflower
5.
Relay Team
44.69a
Brea Olinda
6.
Relay Team
45.32a
Bonita
4.
Relay Team
45.35a
Dominguez
7.
Relay Team
45.36a
Rancho Dominguez Prep
8.
Relay Team
48.83a
Compton
4x200 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Relay Team
1:28.58a
Wilson (Long Beach)
2.
Relay Team
1:29.32a
Rancho Cucamonga
3.
Relay Team
1:30.33a
Los Osos
4.
Relay Team
1:31.16a
Great Oak
5.
Relay Team
1:32.02a
Poly (Long Beach)
6.
Relay Team
1:33.06a
Etiwanda
7.
Relay Team
1:33.32a
Bakersfield
4x200 Relay
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Relay Team
1:32.11a
Cathedral
2.
Relay Team
1:32.93a
Rancho Verde
3.
Relay Team
1:34.38a
Etiwanda
4.
Relay Team
1:34.53a
Serra
5.
Relay Team
1:34.83a
Cathedral
6.
Relay Team
1:34.91a
De La Salle
7.
Relay Team
1:34.97a
Wilson (Long Beach)
8.
Relay Team
1:36.04a
Rancho Cucamonga
4x200 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Anthony Mullins
Eric Renfroe
Christian Shakir
Alonzo Davis
1:28.09a
Gahr
2.
Bryan Addison
Mason Bowen
Anthony Richardson
Kyle Brown
1:30.12a
Serra
3.
Daniel Maturino
Vincent Wilson
Kyle McCray
Lance Dravis
1:34.46a
Orange Lutheran
4.
Jalen Moss
Anthony Gray
Devin Garcia
Randy Manley
1:34.52a
Dominguez
5.
Tyler Smith
Byron Busbee
Evan Vail
Devante Pollard
1:35.93a
St. Anthony
6.
Raphael Adedigba
Ireke Udeagha
Loveday Chibueze
Alexander Washington
1:40.02a
Rancho Dominguez Prep
7.
Sam Garcia
Makai Riley
Ethan Stupin
Noah Douge
1:45.39a
Brea Olinda
--
Naheim Banks
David Gordon
James Womack
Jeremy Polizzi
DQ
Bellflower
4x200 Relay
Large School
- Prelims
x
1.
Ian Issa
Jaylan Bradley
Kavenaugh Maroney
Jacobi Hardy
1:28.54a
Wilson (Long Beach)
2.
oluwatobi Adegoke
Aidan Christensen
Jaylen Williams
Tyler Lesley
1:30.28a
Los Osos
3.
Christopher Hill
Jaylon Redd
Christain Orms
Marquas Smith
1:30.29a
Rancho Cucamonga
4.
Jonathan Burton
Tyler Kennedy
Cameron Samuel
Jamar Simpson
1:30.66a
Rancho Verde
5.
Mikel Barkley
Jeremiah Ruger
Pete Imerb
Fabian Bodden
1:32.26a
Great Oak
6.
Relay Team
1:33.65a
Etiwanda
7.
Ulises De La Cruz
Ruben Avalos
Gabriel Avena
Michael Mccabe
1:33.74a
Bakersfield
8.
Octavion Hall
Moises Gonzalez
Nolan McDonald
Sean Marshall
1:34.34a
Poly (Long Beach)
9.
Daynell Bell
Malakai Casillas
De'Angelo Dulaney
Caleb Griffin
1:34.49a
Jordan
10.
Isaiah Banks
Hassani Hawkins
Namir Hemphill
Isaiah Johnson
1:35.19a
Upland
11.
Charlie Davis
Stephen Reyes
Bryan Brown
Andrew Kelly
1:37.12a
Claremont
12.
Kevin Sandoval
Isaiah Gonzalez
Sebastion Ramos
Joshua Chouy
1:37.38a
Schurr
13.
Kyle Rand
Jordan Thomas
Christian Velasco
Christian Johnson
1:39.20a
Lakewood
14.
Jan Cailles
Jerel Orana
Alfredo Chaverra
Dimitri Jones
1:40.27a
La Mirada
15.
Ruben Huerta
Gino Stewart
Evan Vigrass
Gianni Browner
1:40.45a
Poly (Riverside)
4x200 Relay
Frosh/Soph
- Prelims
x
1.
Wolley Tuala-Saga
Everett Steward
Lennard Marshall
Anthony Johnson
1:31.14a
Cathedral
3.
Josh Carr
Amenhotep Wilson
Jordan Weimer
Tyler Reed
1:33.69a
Wilson (Long Beach)
4.
Relay Team
1:35.01a
Cathedral
5.
Jevon Weems
Stanon Rudley
Anthony Russell
Ilijah Carballosa
1:35.16a
Rancho Verde
6.
Macen Williams
Justin Houston
Lavon Bunkley
Devyn King
1:35.20a
Serra
2.
Mitchell Oetgen
Armando Navarez
Zamir Wallace
Peter Mazolewski
1:35.33a
De La Salle
7.
Noah Maldonado
Jabari McMillon
Johnathan Shone
Trever Harris
1:35.34a
Etiwanda
8.
Anthony Moore
Michael Nguyen
Matthew Lawler
Kishaun Sykes
1:35.65a
Fountain Valley
9.
Quentin Moten
Sean Dollar
Silas Bolden
Baron Harris
1:35.77a
Rancho Cucamonga
10.
Noe Gallegos
Eli Hatch
Ledger Hunt
Anthony Candelario
1:36.10a
Brea Olinda
11.
Josiah Jones
Travis Miller
Erik Ochoa
Blake Sorensen
1:36.37a
Valley View
12.
Marcel Hamilton
Brian Smith
Tommy Hun
Ashun Brown
1:37.18a
Poly (Long Beach)
13.
Bryce Lucas
Konnor Ciullo
Drake Presto
Yubean Kim
1:37.28a
Great Oak
14.
Martin Ventura
Mister Bridges
Carlos Osuna
Victor Hernandez
1:38.35a
Dominguez
15.
Johnny Rosario
Omari Okeke
Jauquin Jean
Jacob Perez
1:38.80a
Bellflower
16.
Andrew Gallardo
Steven Rodriguez
Issac White-Salaam
Daniel Ramos
1:39.85a
Jordan
17.
Kingshuk Chaudhury
Moises Garcia
Isaac Ngan
Daniel Haley
1:39.98a
Schurr
18.
Joshua Sanchez
Jack Thomas
Dorian Logue
Levi Gardner
1:41.95a
Claremont
19.
Damion Brown
Jessie Brew
Niles Hibbert
Keishon White
1:42.21a
Compton
20.
Jordan Guerrier
Matthew Lewis
Isaac Resurreccion
Algird Sova
1:42.38a
Canyon (Anaheim)
21.
Kayden Wallace
Samuel Sanchez
Dorian Lewis
Vincent Hobson
1:43.11a
Poly (Riverside)
22.
Christopher Gievana
Anthony Tedesco
Michael Wilder
Terry Ujor
1:44.00a
Los Osos
23.
Jackson Smith
Jack Riedle
Riel Fisher
Jordan Trickett
1:56.98a
St. Monica
4x400 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Jaylan Bradley
Steven Camacho
Andrew Richards
Emari Bennent
3:20.34a
Wilson (Long Beach)
2.
Jake Cuero
Noah Styffe
John Jamack
Nick Gurnard
3:20.86a
Trabuco Hills
3.
Jonathan Burton
Isaiah Ingram
Carlton Johnson
Chandler Owens
3:23.54a
Rancho Verde
4.
Tanner Berney
Zaphyr Smalls
Joshua Pikes
Chris Kojin
3:27.94a
Valencia (Valencia)
5.
Ulises De La Cruz
Gabriel Avena
Michael Mccabe
Peter Handy
3:28.05a
Bakersfield
6.
Davion Edgerson
Marcus Pippens
Derek Porter
Jaden WIlliams
3:28.24a
Silverado
7.
Marquas Smith
Jaylon Redd
Leonard Jones
Christopher Hill
3:29.62a
Rancho Cucamonga
8.
Octavius Ardines
Bethel Babatunde
Ayo Latinwo
JoQuan Ticey-Harrison
3:31.29a
Etiwanda
9.
Taylor Hauenstein
Alvin Yu
Fabian Bodden
James Groves
3:32.34a
Great Oak
10.
Andrew Kelly
Max McGuire
Charlie Davis
Juan Diego Calvo
3:35.11a
Claremont
11.
Justin Bartlebaugh
Dylan Mullinax
Erick Murillo
Jacob Shields
3:36.61a
Poly (Riverside)
12.
Alberto Robinson
Gustavo Galvan
Justin Gomez
Carlos DeLa Torre
3:37.83a
Patriot
13.
Aidan Christensen
Tyler Lesley
Travis Brooks
oluwatobi Adegoke
3:39.09a
Los Osos
14.
Charles Genslinger
Anthony Noble
Guadalupe Garcia
Rudy Valdivia
3:39.50a
Valley View
15.
Demian Sanchez
Christian Banuelos
Jorge Renteria
Ismael Sotelo
3:42.91a
Schurr
16.
Josh Frey
Marod Jackson
Zaki Payne
Chris Perez
3:46.94a
Chaparral
17.
Brett Young
Mykal Mason
Jason Tolentino
Isaac Baez
3:47.05a
Lakewood
18.
Jose Hernandez
Christian Hernandez
Drew Pickett
Jeron Parker
3:47.59a
Paramount
4x400 Relay
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Elijah Islam
Wolley Tuala-Saga
Everett Steward
Lennard Marshall
3:28.90a
Cathedral
2.
Amenhotep Wilson
Jordan Weimer
Mario Saucedo Plascencia
Tyler Reed
3:30.66a
Wilson (Long Beach)
3.
Bryce Lucas
Grayson Boyce
Chris Verdugo
Ryan Shields
3:35.99a
Great Oak
4.
Amir Wallace
Armando Navarez
Mitchell Oetgen
Zamir Wallace
3:37.00a
De La Salle
5.
Marcel Hamilton
Liam Anderson
Brian Smith
Evan Hooper
3:37.89a
Poly (Long Beach)
6.
Relay Team
3:39.33a
Cathedral
7.
Sergio Milian
Noah Maldonado
Jake Shaurette
Johnathan Shone
3:41.40a
Etiwanda
8.
Ledger Hunt
Anthony Candelario
Wallace Bryndon
Noe Gallegos
3:42.09a
Brea Olinda
9.
Kyle Cruz
Cullin Bates
Angel Aceves
Silas Bolden
3:44.54a
Rancho Cucamonga
10.
Aaron Reyes
Levi Gardner
Joshua Sanchez
Michael Carpenter
3:47.53a
Claremont
11.
Kevin Lopez
Gregorio Morales
Mister Bridges
Carlos Osuna
3:53.53a
Dominguez
12.
Richard Garcia
David Angel
Marvin Lima
Tyler Parks
3:55.11a
Lynwood
13.
Anthony Moreno
Tim Nguyen
Xavier Evans
Devin Valenzuela
3:56.46a
Lakewood
14.
Relay Team
4:01.63a
Patriot
15.
Ryan Mannion
Devon Sternberg
Matthew Nightingale
Aiden Peltier
4:07.03a
Los Osos
16.
Vincent Hobson
Dorian Lewis
Ethan McDonald
Galvin Payne
4:08.43a
Poly (Riverside)
17.
Bruno Romani
Rey Ramirez
Luis Alvarez
Omar Martinez
4:14.60a
Schurr
4x400 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Randy Manley
Devin Garcia
Joshua Green
Angel Ramirez
3:45.89a
Dominguez
4x800 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Andrew Richards
Steven Camacho
Daveill Perfecto
Phillip Ung
7:57.08a
Wilson (Long Beach)
2.
Darius Riley
Cory Megna
Joey Del Valle Rutherford
Chris Weiland
8:03.72a
Rancho Cucamonga
3.
Justin Eipp
Alvin Yu
Andrew Lazelle
Wesley Bowen
8:05.08a
Great Oak
4.
Humberto Gonzalez
Isaiah Ingram
Jaleel Turner
Trevor Nguru
8:08.61a
Rancho Verde
5.
Nick Galland
Alexander Struzyna
Michael Mccabe
Peter Handy
8:10.19a
Bakersfield
6.
Omar Adel
Jeffrey Vu
Ryuya Souther
Ryan Toffoli
8:12.89a
Woodbridge
7.
Sam Pica
Tanner Berney
Kai Wingo
Britain Reynolds
8:21.75a
Valencia (Valencia)
8.
Brandon Cobian
Liam Jamieson
Corey Kumamoto
Alejandro Salinas
8:25.88a
Loyola
9.
Marod Jackson
Zaki Payne
Chris Perez
Ryan Reyes
8:33.24a
Chaparral
10.
Thomas Davenport
Patrick Polk
Ryan Belda
Dalton Tanner
8:38.59a
Canyon (Anaheim)
11.
Ryan Cowgill
Dylan Arreola
Kalvin Vinski
Felix Lawson
8:55.12a
Claremont
12.
Brett Young
Jason Tolentino
Isaac Baez
Nelson Vega
8:56.50a
Lakewood
13.
Sam Tick
Erick Murillo
Bryce McManigal
Parker Moore
9:02.04a
Poly (Riverside)
14.
Jiwoo Choi
Ezekiel Alcantar
Mario Amaro
Vraj Patel
9:10.05a
Cerritos
15.
Eric Garcia
Benny Segura
Vincent Hernandez
Christopher Ramirez
9:18.42a
Schurr
16.
Agyei Spencer
Brayan Ramos
Manny Quintanilla
Dominik Ortiz
9:31.34a
Valley View
4x800 Relay
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Grayson Boyce
Noah Nevens
Chris Verdugo
Ryan Shields
8:19.72a
Great Oak
2.
Sonny Hernandez
Tyriq Granillo
Andrew Cantu
Aiden Ruiz
8:45.57a
Cathedral
3.
Mario Saucedo Plascencia
Amenhotep Wilson
Alan Richards
Tyler Reed
8:50.05a
Wilson (Long Beach)
4.
Relay Team
8:52.31a
Patriot
5.
Adam Trafecanty
Yoon Cho
Michael Carpenter
Aaron Reyes
8:52.78a
Claremont
6.
Andrew Velasco
Mason Harding
Carlos Perez
Shane Gaffikin
9:05.15a
Brea Olinda
7.
Logan Underwood
Ryan Umipig
Kade Boyer
Jackson Coney
9:07.24a
Canyon (Anaheim)
8.
Aaron Brion
Ralph Aljamal
Cole Hennig
Scott Mesdijan
9:15.14a
Bonita
9.
Alex Valdez
James Torres
Adam Sorenson
Zachery Williams
9:15.87a
Etiwanda
10.
Gerson Amaya
David Angel
Richard Garcia
Marvin Lima
9:20.31a
Lynwood
11.
Relay Team
9:20.68a
Claremont
12.
Fernando Rosas
Emmanuel Sanchez
Alec Cabral
Nicholas Ayala
9:44.36a
Poly (Riverside)
13.
Kishan Patel
Noah Trigo
Eder Alas
Dobson Chum
9:45.27a
Gahr
14.
Anthony Moreno
Richy Teng
Evan Mapes
Isaac Vera
9:53.00a
Lakewood
15.
Isaiah Hernandez
Gary Valle
James Leon
Jose Reyes
9:54.38a
Bishop Amat
16.
Joshua Mendoza
Santiago Herrera
Corey Dobbins
Jacob Llamas
10:00.07a
Rancho Cucamonga
17.
Luis Alvarez
George Jiminez
Rey Ramirez
Omar Martinez
10:07.95a
Schurr
18.
Relay Team
10:29.21a
St. Anthony
4x800 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Humberto Guzman
Erik Gonzalez
Kevin Ramos
Leo Valencia
8:23.58a
Rubidoux
2.
Anthony Freeman
Steven De La Torre
Bryan Martinez
Marc Rivas
8:38.59a
Gahr
3.
Xavier Santos
Adam Stewart
Francesco Bertini
Raustin Soltani
9:00.90a
Beverly Hills
4.
Angel Arellano
Chris Orozco
Xavier Mendoza
Jose Reyes
9:06.09a
Bishop Amat
5.
Joshua Bayani
Zachary Guerrero
Chris Thornburgh
Jacob Edberg
9:39.03a
Brea Olinda
4x1600 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Justin Eipp
Jacob Korgan
Carlos Carvajal
Solomon Fountain
17:53.90a
Great Oak
2.
Ryan Renken
Anthony LaMar
Dylan Arreola
Felix Lawson
18:12.97a
Claremont
3.
Thomas Davenport
Patrick Polk
Dalton Tanner
Ryan Belda
18:16.24a
Canyon (Anaheim)
4.
Antonio Carbajal
Josh Frey
Vincent Martinez
Ryan Reyes
18:44.68a
Chaparral
5.
Bill Chuang
Cole Sawires Yager
Mario Amaro
Frederick Inada
18:47.38a
Cerritos
6.
Caden Elsesser
Arturo Gonzalez
Daveill Perfecto
Eric Valente
19:06.02a
Wilson (Long Beach)
7.
Chauncy Vivian
Jacob Vang
Anthony Robles
Troy Robinson
20:34.60a
Valley View
8.
Jason Sanchez
Demian Sanchez
Andres Cazares-Dominguez
Gustavo Gonzalez
20:35.84a
Schurr
9.
Alejandro Romero
Adrian Avila
Jaden Oliver
Cesar Hinojosa
21:01.57a
Rancho Verde
10.
Kenneth Jones
Kaleb Yemaneberhane
Nick Van Meter
Jared Berryman
21:13.54a
Los Alamitos
11.
Relay Team
21:32.14a
Patriot
12.
Eric Sanchez
Nicholas Valencia
Dominic Medina
Bryce McManigal
21:34.23a
Poly (Riverside)
4x1600 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Giovanni Orellana
Daniel Perez
John Dempsey
Caleb Myers
18:09.42a
Brea Olinda
2.
Humberto Guzman
Leo Valencia
Kevin Ramos
Erik Gonzalez
18:16.27a
Rubidoux
3.
Relay Team
18:21.70a
Jordan
4.
Aaron Alfaro
Adrian Casas
Jorge Gracian
Abdul Jumani
19:22.25a
Gahr
5.
Chris Orozco
Jose Reyes
Xavier Mendoza
Angel Arellano
19:48.19a
Bishop Amat
6.
James Masutani
Adam Stewart
Shimon Dubner
Dalton Han-Pham
20:52.08a
Beverly Hills
SMR 100-100-200-400m
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Lennard Marshall
Wolley Tuala-Saga
Anthony Johnson
Elijah Islam
1:34.51a
Cathedral
2.
Josh Carr
Amenhotep Wilson
Jordan Weimer
Alan Richards
1:37.60a
Wilson (Long Beach)
3.
Relay Team
1:38.54a
Cathedral
4.
Yubean Kim
Konnor Ciullo
Drake Presto
Bryce Lucas
1:38.78a
Great Oak
5.
Cory Dinh
Anthony Moore
Kishaun Sykes
Michael Nguyen
1:38.97a
Fountain Valley
6.
Justin Pinkney
Devyn King
Lavon Bunkley
Christopher Owens
1:39.28a
Serra
7.
Amajay Gavilly
Lucas Nguyen
Max Seak
Cameron Markray
1:39.85a
Poly (Long Beach)
8.
Bobby Blandino
Nathaniel Kersey
Blake Hornung
Owen Adele
1:41.12a
Los Alamitos
9.
Mitchell Oetgen
Armando Navarez
Zamir Wallace
Peter Mazolewski
1:41.56a
De La Salle
10.
Sean Dollar
Baron Harris
Kyle Cruz
Cullin Bates
1:42.07a
Rancho Cucamonga
11.
Martin Ventura
Ainon Bell
Mister Bridges
Gregorio Morales
1:43.69a
Dominguez
12.
Juan Nunez
Mike Andrade
Jason Cornelies
Andres Corona
1:44.08a
Valley View
13.
Dylan Long
Noah Natividad
Stephen Lyons
Wallace Bryndon
1:44.61a
Brea Olinda
14.
Henry Flores
Ilijah Carballosa
Samir Johnson
Keivon Hollins
1:44.69a
Rancho Verde
15.
Jacob Perez
Omari Okeke
Jauquin Jean
Johnny Rosario
1:45.53a
Bellflower
16.
Marvin Lima
Eduardo Lopez
Richard Garcia
Tyler Parks
1:45.84a
Lynwood
17.
Issac White-Salaam
Steven Rodriguez
Daniel Ramos
Andrew Gallardo
1:48.21a
Jordan
18.
Christopher Gievana
Michael Wilder
Anthony Tedesco
Terry Ujor
1:49.30a
Los Osos
19.
Joshua Sanchez
Joseph Cerrillos
Jack Thomas
Levi Gardner
1:49.98a
Claremont
20.
Donte Kelley
Arrean Reese
Xavier Evans
Tim Nguyen
1:51.28a
Lakewood
21.
Kingshuk Chaudhury
Daniel Haley
Moises Garcia
Tim Klepzig
1:51.49a
Schurr
22.
Ethan McDonald
Galvin Payne
Freddy Sanchez
Josh Sullivan
1:59.66a
Poly (Riverside)
SMR 200-200-400-800m
- [2-2-4-8]
Large School
- Finals
x
1.
Brandon Bandley
Jose Rubio
Chris Howard
Ryan Ayale
3:32.19a
Los Alamitos
2.
Ian Issa
Kavenaugh Maroney
Steven Camacho
Andrew Richards
3:32.60a
Wilson (Long Beach)
3.
Ruben Avalos
Ulises De La Cruz
Michael Mccabe
Peter Handy
3:37.72a
Bakersfield
4.
Aaron Shampklin
Tariq Harness
Nolan McDonald
Anthony Johnson
3:38.68a
Poly (Long Beach)
5.
Charles Genslinger
Taj Brooks
Guadalupe Garcia
Anthony Noble
3:38.88a
Valley View
6.
Daniel Dexter
Trevon Clark
Jaden WIlliams
Davion Edgerson
3:42.97a
Silverado
7.
Gianni Browner
Ruben Huerta
Jacob Shields
Dylan DeGrood
3:46.30a
Poly (Riverside)
8.
Henry Banks
Chandler Owens
Carlton Johnson
Jaleel Turner
3:47.72a
Rancho Verde
9.
Drake Nguyen
Bryant Nguyen
Trevor Weiss
Christopher Cooper
3:48.39a
Woodbridge
10.
Isaiah Gonzalez
Christian Banuelos
Demian Sanchez
Josue Gutierrez
3:48.73a
Schurr
11.
Cinque Jones
Logan Straton
Kolowole Oyinlola
Sammy Abrego
3:49.07a
Los Osos
12.
Fabian Bodden
Shawn Williams
Ben Segura
Anthony Ruiz
3:50.36a
Great Oak
13.
Jalen Douglas
Stephen Reyes
Bryan Allred
Jeremiah Alarcon
3:51.31a
Claremont
14.
Jordan Thomas
Christian Johnson
Mykal Mason
Isaac Baez
3:53.44a
Lakewood
15.
Caleb Griffin
Maesean Misuer
Maurice Jackson
Christopher Rodriguez
3:54.29a
Jordan
SMR 200-200-400-800m
- [2-2-4-8]
Small School
- Finals
x
1.
Daniel Maturino
Kyle McCray
Lance Dravis
Lucas Mowery
3:47.97a
Orange Lutheran
2.
Anthony Gray
Randy Manley
Devin Garcia
Angel Ramirez
3:54.49a
Dominguez
3.
Christian Swint
Reggie Trimble
Brian Smith
Antonio Delgado
4:11.08a
Compton
DMR 1200-400-800-1600m
Large School
- Finals
x
1.
Ryan Renken
Max McGuire
Juan Diego Calvo
Owen Bishop
10:21.54a
Claremont
2.
Chris Weiland
Cory Megna
Leonard Jones
Darius Riley
10:29.43a
Rancho Cucamonga
3.
Joseph Askin
Phillip Ung
Daveill Perfecto
Arturo Gonzalez
10:43.56a
Wilson (Long Beach)
4.
Humberto Gonzalez
Jaleel Turner
Isaiah Ingram
Lorenzo Orozco
10:44.42a
Rancho Verde
5.
Alex Buckley
Tanner Berney
Sam Pica
Britain Reynolds
10:45.21a
Valencia (Valencia)
6.
Declan Clause
Ben Segura
Anthony Ruiz
Gavin Korby
10:47.58a
Great Oak
7.
Patrick Polk
Thomas Davenport
Ryan Belda
Dalton Tanner
10:47.90a
Canyon (Anaheim)
8.
Nikolas Fantocone
Octavius Ardines
Phillip Williams
Ivan Mejia
10:50.35a
Etiwanda
9.
Patrick Dang
Mario Amaro
Bill Chuang
Cole Sawires Yager
10:57.99a
Cerritos
10.
LeRenzo Gipson
Dylan Mullinax
Justin Bartlebaugh
Andrew Bengtson
11:00.89a
Poly (Riverside)
11.
Jacob Taylor
Dean Yacoubian
Connor Oltman
Gatsby Smith
11:18.83a
Los Alamitos
12.
Jonathon Perez
Demian Sanchez
Josue Gutierrez
Dustin VU
11:22.61a
Schurr
13.
Genobevo Franco
Adrian Lomeli
Tamonjay Godley
Christian Hernandez
11:24.50a
Paramount
14.
Nelson Vega
Mykal Mason
Jason Tolentino
Brett Young
11:25.65a
Lakewood
15.
Drew Arguelles
Ryuya Souther
Omar Adel
Jeffrey Vu
11:25.79a
Woodbridge
16.
Carlos Cardenas
Juan Corona
Brian Dickerson
Andrew Elias
12:22.36a
Valley View
DMR 1200-400-800-1600m
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Tyler Tickner
Grayson Boyce
Chris Verdugo
Gabriel Abbes
10:48.51a
Great Oak
2.
Andrew Matas
David Salazar
Wolley Tuala-Saga
Tyriq Granillo
11:25.35a
Cathedral
3.
Michael Carpenter
Dorian Logue
Yoon Cho
Aaron Reyes
11:26.28a
Claremont
4.
Relay Team
11:32.70a
Patriot
5.
Aaron Brion
Scott Mesdijan
Ralph Aljamal
Cole Hennig
11:35.69a
Bonita
6.
Relay Team
11:40.56a
Claremont
7.
Marcos Surjopolis
Jesse Garcia
Ayaan Chariwala
Kishan Patel
11:44.86a
Gahr
8.
Logan Underwood
Elijah Paschal
Kade Boyer
Jackson Coney
11:45.81a
Canyon (Anaheim)
9.
Joseph Abad
Zachery Williams
Oluwadare Babatunde
Alex Valdez
11:47.85a
Etiwanda
10.
Alan Richards
Amenhotep Wilson
Mario Saucedo Plascencia
Caden Elsesser
12:00.09a
Wilson (Long Beach)
11.
Zachary Sawley
Edgar Rosas
Josh Sullivan
Christian Valenzuela
12:05.16a
Poly (Riverside)
12.
David Angel
Marvin Lima
Richard Garcia
Gerson Amaya
12:09.34a
Lynwood
13.
Jacob Albee
Kyle Song
Daniel Cho
Jack Hannum
12:09.51a
Brea Olinda
14.
Jaden Oliver
Andrew Romero
Ilijah Carballosa
Adrian Avila
12:16.85a
Rancho Verde
15.
Joshua Mendoza
Corey Dobbins
Santiago Herrera
Jacob Llamas
12:37.54a
Rancho Cucamonga
16.
Isaac Vera
Anthony Moreno
Richy Teng
Robert Wilson
12:40.83a
Lakewood
17.
Jerry Flores
Luis Alvarez
George Jiminez
Isaiah Onsurez
12:46.36a
Schurr
18.
Gary Valle
Jose Reyes
James Leon
Isaiah Hernandez
13:05.62a
Bishop Amat
DMR 1200-400-800-1600m
Small School
- Finals
x
1.
Kevin Ramos
Jose Castellon
Humberto Guzman
Erik Gonzalez
10:25.49a
Rubidoux
2.
David Hidalgo
Connor Hennig
Gypsy Mideiros
Dillon Beckum
10:42.34a
Bonita
3.
Steven De La Torre
Jorge Gracian
Anthony Freeman
Abdul Jumani
11:27.26a
Gahr
4.
Chris Orozco
Timothy Ruelas
Jose Reyes
Angel Arellano
11:35.65a
Bishop Amat
5.
Kevin Majano
Anthony Majano
Josh Madsen
Shane Brown
12:27.17a
St. Anthony
6.
Kevin Sprague
Bryan Scanlan
Matt Worrall
Chris Thornburgh
12:53.89a
Brea Olinda
Shot Put
- 12lb
Large School
- Finals
x
1.
12
Josh Johnson
54-04.00
SR
Valley View
2.
12
Eric Guerrero
53-04.00
Los Osos
3.
11
Jaime Navarro
50-05.00
Great Oak
4.
11
Danny Bryant
50-00.00
PR
West Ranch
5.
11
Theo Bullard
47-06.00
PR
Valley View
6.
12
Heriberto Aguliar
45-01.00
PR
Jordan
7.
12
Noah Garcia
45-00.00
Claremont
8.
12
Fidel Mendez
44-00.00
PR
Jordan
9.
12
James Axelson
43-01.00
Woodbridge
10.
12
Isaiah Yepiz
42-05.00
PR
Jordan
11.
12
Mark Hagen
42-04.00
Valley View
12.
12
John Thierry
42-03.00
Jordan
13.
12
Kain Su'a
41-02.00
Rancho Verde
14.
12
Ramon Hogan
41-01.50
Jordan
15.
11
Matthew Williams
40-06.00
SR
Los Osos
15.
12
Jason Limon
40-06.00
Great Oak
17.
12
Seok Oh
39-06.00
Los Osos
18.
11
Daniel Elicea
39-01.00
SR
Schurr
19.
12
Christian Seidler
38-01.50
Great Oak
20.
10
Elias Diaz
37-10.50
Schurr
21.
11
Phong Ngo
37-00.00
PR
Fountain Valley
22.
11
Vincent Barrera
36-07.00
Schurr
23.
12
Everth Carbajal
35-04.00
Lynwood
24.
9
Jaylen Ferrera
33-01.00
Wilson (Long Beach)
25.
11
Gerardo Curiel
31-05.00
Rancho Cucamonga
26.
11
Roy Carbajal
31-03.00
PR
Lynwood
Shot Put
- 12lb
Small School
- Finals
x
1.
12
Jacob Korban
39-11.00
SR
St. Anthony
2.
12
Adam Duran
39-03.00
SR
Bonita
3.
11
Robert Winslow
38-07.00
Burroughs (Ridgecrest)
4.
10
Gabriel Lemmons
37-05.00
Bonita
5.
10
Jin Yang
36-00.00
PR
Brea Olinda
6.
10
Myles Taylor
35-11.00
PR
Serra
7.
11
Anthony Maselli
35-00.00
PR
Orange Lutheran
8.
10
Anthony Rivera
33-09.00
PR
St. Anthony
9.
10
Nick Malloy
32-08.00
Orange Lutheran
10.
10
Jarred DanceKelly
31-10.00
PR
Bonita
Discus
- 1.6kg
Large School
- Finals
x
1.
11
Jaime Navarro
168-00
Great Oak
2.
12
Josh Johnson
165-05
Valley View
3.
11
Danny Bryant
148-02
PR
West Ranch
4.
12
Eric Guerrero
142-01
Los Osos
5.
12
James Axelson
139-06
Woodbridge
6.
11
Andrew Ena
135-07
PR
Silverado
7.
12
Jason Limon
134-07
PR
Great Oak
8.
12
Seok Oh
133-05
Los Osos
9.
12
Mark Hagen
127-00
Valley View
10.
11
Theo Bullard
123-02
Valley View
11.
12
Noah Garcia
118-00
Claremont
12.
9
Nicholas Meeker
114-08
Great Oak
13.
10
Elias Diaz
112-03
PR
Schurr
14.
11
Daniel Elicea
111-10
PR
Schurr
15.
12
Everth Carbajal
111-00
Lynwood
16.
11
Phong Ngo
110-00
PR
Fountain Valley
17.
12
Blake Bryson
104-05
Poly (Riverside)
18.
10
Cole Jensen
102-06
Woodbridge
19.
11
Leonardo Rios
100-00
Compton
Discus
- 1.6kg
Small School
- Finals
x
1.
10
Jin Yang
112-10
PR
Brea Olinda
2.
10
Gabriel Lemmons
105-09
PR
Bonita
3.
11
Casey Basaker
100-06
Brea Olinda
4.
11
Jonathan Ruth
100-05
PR
Brea Olinda
5.
11
Robert Winslow
91-10
Burroughs (Ridgecrest)
6.
12
Adam Duran
91-08
SR
Bonita
7.
10
Nick Malloy
91-06
Orange Lutheran
8.
9
Seth Broussard
86-03
PR
Bonita
9.
11
Anthony Maselli
80-03
Orange Lutheran
High Jump
Large School
- Finals
x
1.
11
David Straw
6-04.00
Fountain Valley
2.
12
Trevon Clark
6-02.00
Silverado
3.
11
Kevin Schmitt
6-00.00
Los Alamitos
3.
11
Samuel Scott
6-00.00
Los Alamitos
5.
12
Bryce Bowen
5-10.00
SR
Canyon (Anaheim)
6.
11
Daniel Aceves
5-08.00
Rancho Cucamonga
6.
11
Chandler Owens
5-08.00
PR
Rancho Verde
6.
12
Daniel Dexter
5-08.00
Silverado
6.
10
Miles Harris
5-08.00
Rancho Cucamonga
10.
12
Malcolm Jordan
5-06.00
PR
Rancho Verde
11.
9
Ronell Perry
5-04.00
La Mirada
11.
10
Warren Cha
5-04.00
Fountain Valley
11.
12
Joey Laybourn
5-04.00
Claremont
14.
11
Gustavo Galvan
5-02.00
Patriot
15.
12
Taj Brooks
5-00.00
PR
Valley View
16.
12
Ruben Huerta
4-10.00
Poly (Riverside)
16.
12
Tatanashad Jones
4-10.00
PR
Lynwood
--
10
Derrick Gamble
NH
Rancho Verde
--
10
Grant Gaskins
NH
Great Oak
--
10
Tej Johnson
NH
Great Oak
High Jump
Small School
- Finals
x
1.
12
Tony Crosby II
6-00.00
Gahr
2.
12
Max Schoerner
6-00.00
SR
South Pasadena
3.
12
Tyler Smith
5-10.00
SR
St. Anthony
4.
10
Carter Warren
5-08.00
PR
Brea Olinda
5.
11
Thomas Morris
5-06.00
Orange Lutheran
6.
12
David Fogel
5-04.00
Beverly Hills
7.
11
Carl Wehba
5-02.00
SR
Beverly Hills
7.
9
Ryan Bentley
5-02.00
Orange Lutheran
Pole Vault
Large School
- Finals
x
1.
12
Gavin Carter
14-00.00
Fountain Valley
1.
12
Max McGuire
14-00.00
Claremont
3.
12
Garrett Thompson
13-06.00
Great Oak
3.
11
Diego Gandara
13-06.00
PR
Los Alamitos
5.
11
Michael Parsons
13-00.00
PR
Los Alamitos
5.
11
Ernesto Collazo
13-00.00
Great Oak
5.
11
Cameron Franklin
13-00.00
Great Oak
8.
11
Christian Virga
12-06.00
Los Alamitos
8.
11
Nam Do
12-06.00
Fountain Valley
10.
11
Nathan Le
12-00.00
PR
Fountain Valley
11.
11
Phil Donnelly
11-06.00
Claremont
12.
11
Kolin McVeigh
10-06.00
SR
Poly (Riverside)
12.
11
Derek Williams
10-06.00
PR
La Mirada
12.
10
Antonio Gomez
10-06.00
PR
Patriot
15.
10
Caleb Engelhorn
10-00.00
PR
Patriot
15.
12
Ben Nakatani
10-00.00
Poly (Riverside)
Pole Vault
Small School
- Finals
x
1.
12
Brian Castillo
11-06.00
PR
Bellflower
2.
12
Jacob Jacobo
11-00.00
PR
Bellflower
3.
12
Cyrus James
11-00.00
PR
Bellflower
4.
10
Brandon Gilbert
10-00.00
Bonita
5.
11
Brian Kumar
10-00.00
PR
Bellflower
Long Jump
Large School
- Finals
x
1.
11
CJ Stevenson
23-03.50
PR
(1.9)
Great Oak
2.
12
Bryan Thompson
22-09.25
(.2)
Rancho Verde
3.
10
Christian Gray
21-05.50
PR
(.0)
Great Oak
4.
12
Sam Pica
21-04.00
(1.6)
Valencia (Valencia)
5.
9
Namir Hemphill
21-00.50
(.7)
Upland
6.
12
Bryan Brown
20-11.50
PR
(.2)
Claremont
7.
12
Nate Ledoux
20-08.75
(1.5)
Woodbridge
8.
12
Shaylen Nelson
20-08.00
(1.6)
Etiwanda
9.
12
Jalen Powell
19-08.00
(.3)
Lynwood
10.
10
Warren Cha
18-03.50
(.3)
Fountain Valley
11.
9
Johnnie Blockburger
17-10.50
(1.4)
Los Alamitos
12.
12
Sean Morgan
17-09.50
PR
(.0)
Los Alamitos
13.
10
Tory SanAntonio
17-05.50
PR
(.5)
Rancho Verde
Long Jump
Small School
- Finals
x
1.
10
Jacob Oh
18-01.75
Brea Olinda
2.
12
Sungyool Park
16-04.75
South Pasadena
3.
10
Zach Reid
15-06.00
Bonita
--
9
Mark Ard
FOUL
Orange Lutheran
Triple Jump
Large School
- Finals
x
1.
12
Bryan Brown
46-06.75
PR
(2.2)
Claremont
2.
9
Namir Hemphill
45-00.00
(1.7)
Upland
3.
10
Kai Wingo
44-09.25
PR
(2.3)
Valencia (Valencia)
4.
11
Tanner Berney
44-02.75
(2.1)
Valencia (Valencia)
5.
12
Isaiah Johnson
42-11.25
PR
(2.1)
Upland
6.
12
Daniel Dexter
42-08.75
(2.3)
Silverado
7.
11
Cameron Miller
42-07.00
PR
(2.3)
Loyola
8.
11
Isaiah Galloway
42-02.25
Fountain Valley
9.
12
Shaylen Nelson
41-05.00
(1.3)
Etiwanda
10.
11
Thomas Q Do
41-03.75
Fountain Valley
11.
12
Trevon Clark
41-02.75
PR
Silverado
12.
11
David Straw
41-01.25
Fountain Valley
13.
10
Dwayne Williams
40-10.00
SR
Rancho Verde
14.
10
Christian Gray
40-09.50
Great Oak
15.
12
Kolowole Oyinlola
40-08.50
Los Osos
16.
10
Grant Gaskins
40-01.00
PR
Great Oak
17.
11
Robert Heiermann
40-00.75
PR
Valley View
18.
10
Tej Johnson
39-07.75
PR
Great Oak
19.
10
Scotty Johnson
39-01.00
PR
Canyon (Anaheim)
20.
10
Isaiah Banks
39-00.50
Upland
20.
11
Gianni Browner
39-00.50
SR
Poly (Riverside)
22.
11
Aaron Cooper
39-00.25
Rancho Cucamonga
23.
10
Joseph Brown
38-11.25
La Mirada
24.
9
Ronell Perry
38-01.75
PR
La Mirada
25.
11
Will Smith
37-11.00
Loyola
Triple Jump
Small School
- Finals
x
1.
10
Reggie Valdez
40-09.50
PR
(1.1)
Brea Olinda
2.
11
Richard Chau
40-02.00
(.0)
Oxford Academy
3.
12
William McTeggart
39-08.50
(.4)
Brea Olinda
4.
11
Rylan Gray
37-04.50
(2.5)
Gahr
5.
12
Oweelavior Cooper Long
36-10.00
PR
(1.5)
Beverly Hills
100 Meters
Large School
- Finals
x
1.
12
Kierra King
11.92a
PR
(.2)
Wilson (Long Beach)
2.
12
Mikayla Scott
12.14a
PR
(.2)
Carondelet
3.
11
Jada Hicks
12.17a
(.2)
Upland
4.
12
Cora Davis
12.33a
PR
(.2)
Fountain Valley
5.
12
Ryanne Napoleon
12.56a
(.2)
Etiwanda
6.
12
Tiffany Okeani
12.68a
(.2)
Los Osos
7.
11
Jaylen Walker
12.71a
(.2)
Carson
100 Meters
Small School
- Finals
x
1.
10
Jazmyne Frost
12.02a
PR
(.3)
Serra
2.
10
Jazminn Parish
12.69a
(.3)
Gahr
3.
10
Claudia Hudson
12.93a
PR
(.3)
Bonita
4.
12
Alex Sanford
13.06a
(.3)
St. Mary's Academy
5.
11
Danielle Pryor
13.24a
(.3)
Bellflower
6.
10
Erin Anderson
13.31a
(.3)
St. Anthony
7.
10
Hailey Murphy
13.41a
SR
(.3)
Brea Olinda
7.
12
Mya Fabien
13.41a
(.3)
St. Mary's Academy
100 Meters
Large School
- Prelims
x
1.
12
Mikayla Scott
12.16a
(1.8)
Carondelet
2.
11
Jada Hicks
12.25a
(1.3)
Upland
3.
12
Kierra King
12.32a
(1.9)
Wilson (Long Beach)
4.
12
Cora Davis
12.49a
(1.3)
Fountain Valley
5.
12
Tiffany Okeani
12.53a
SR
(1.3)
Los Osos
7.
12
Ryanne Napoleon
12.55a
SR
(1.3)
Etiwanda
8.
11
Jaylen Walker
12.61a
PR
(1.3)
Carson
6.
10
Jaelyn Predium
12.70a
SR
(1.6)
Poly (Long Beach)
9.
12
Zhane Smith
12.71a
SR
(1.6)
Poly (Long Beach)
10.
12
Chika Chinedu-Obi
12.72a
SR
(1.8)
Rancho Verde
11.
11
Jaliyah Berkley
12.76a
PR
(1.6)
Valencia (Valencia)
12.
10
Alexus Alexander
12.82a
(1.3)
Lakewood
13.
11
Emily Hawk
12.83a
(1.9)
La Mirada
14.
10
Amya Small
12.97a
SR
(1.8)
Upland
14.
11
Mia Avila
12.97a
(1.3)
Carondelet
16.
11
Penelope Hocking
13.02a
SR
(1.3)
Canyon (Anaheim)
16.
11
Jessica Barbarosh
13.02a
SR
(1.3)
Woodbridge
18.
12
Te'A Lynch
13.05a
SR
(1.9)
Rancho Verde
19.
10
Felicia Banahene
13.06a
SR
(1.6)
Rancho Cucamonga
20.
10
Simran Malhotra
13.14a
(1.3)
Woodbridge
21.
12
Lauryn Johnson
13.19a
(1.3)
Wilson (Long Beach)
22.
10
Juliana Anauakpado
13.23a
(1.9)
Valencia (Valencia)
23.
11
Jordan Masterson
13.28a
SR
(1.8)
Los Osos
24.
12
Camille Nguyen
13.29a
(1.3)
Fountain Valley
25.
9
Hayley Cloward
13.30a
(1.6)
La Mirada
26.
9
Naomi Kilson
13.31a
(1.8)
Wilson (Long Beach)
26.
12
Taylor Armour
13.31a
(1.3)
Fountain Valley
28.
12
Samira Bahou
13.43a
SR
(1.3)
Canyon (Anaheim)
29.
10
Danyiel Appling
13.48a
(1.8)
Etiwanda
30.
12
Shalis Stbrice
13.50a
(1.3)
Jordan
31.
11
De'Launi Thomas
13.57a
(1.9)
Etiwanda
32.
10
Micah Cooke
13.58a
SR
(1.9)
Los Osos
33.
11
Juanita Lopez
13.62a
SR
(1.3)
Woodbridge
34.
10
Allie Borrego
13.75a
SR
(1.3)
Canyon (Anaheim)
35.
9
Asia Jordan
13.85a
(1.9)
Lakewood
36.
9
Rionna Wallace
13.91a
(1.6)
Lakewood
37.
11
Acoyah Russ
14.19a
(1.6)
Great Oak
38.
12
Eden Smith
14.36a
(1.8)
Poly (Riverside)
39.
12
Natalia Perez
14.50a
PR
(1.3)
Schurr
40.
9
Paulina Ortega
15.22a
(1.8)
La Mirada
41.
10
Laura Freeman
15.39a
(1.3)
La Mirada
100 Meters
Small School
- Prelims
x
1.
10
Jazmyne Frost
12.17a
(1.4)
Serra
2.
10
Jazminn Parish
12.52a
(1.4)
Gahr
3.
10
Claudia Hudson
12.99a
(1.9)
Bonita
4.
11
Danielle Pryor
13.19a
SR
(1.4)
Bellflower
5.
9
Ayana Maxfield
13.23a
PR
(1.4)
Dominguez
6.
10
Erin Anderson
13.31a
SR
(1.4)
St. Anthony
7.
12
Alex Sanford
13.34a
(1.4)
St. Mary's Academy
8.
10
Hailey Murphy
13.46a
(1.4)
Brea Olinda
9.
12
Mya Fabien
13.50a
(1.9)
St. Mary's Academy
10.
10
Katherine Martinson
13.69a
PR
(1.9)
Brea Olinda
11.
9
Morgan Rust
13.73a
(1.4)
Bishop Amat
12.
12
Olusheun Pre Akinrimisi
13.74a
PR
(1.9)
Rancho Dominguez Prep
13.
12
Leilani Morrison
13.77a
SR
(1.9)
Bonita
14.
12
Aleah Franklin
13.87a
PR
(1.4)
Brea Olinda
15.
9
Suzette Chavez
14.09a
(1.9)
St. Monica
16.
11
Aazalet Danage
14.22a
SR
(1.4)
Compton
17.
10
Yazmeen Gray
14.61a
PR
(1.4)
Dominguez
18.
12
Kamori Pascual
14.79a
PR
(1.4)
St. Monica
19.
9
Ahmani Dunn
15.22a
(1.4)
St. Monica
200 Meters
Large School
- Finals
x
1.
12
Kaelin Roberts
24.37a
SR
(1.2)
Carson
2.
12
Mikayla Scott
24.80a
PR
(1.2)
Carondelet
3.
11
Jada Hicks
24.86a
SR
(1.2)
Upland
4.
12
Kenyla Miles
24.98a
SR
(1.2)
Carson
5.
10
Saundria Martin
25.29a
PR
(1.2)
Carson
6.
11
Ezinne Abba
25.59a
SR
(1.2)
Etiwanda
7.
12
Cora Davis
26.01a
PR
(1.2)
Fountain Valley
8.
10
Kolonnie Green
26.06a
SR
(1.2)
Great Oak
9.
11
Mia Avila
26.14a
SR
(1.2)
Carondelet
10.
12
Tiffany Okeani
26.15a
SR
(1.2)
Los Osos
11.
10
Simran Malhotra
26.38a
SR
(1.2)
Woodbridge
12.
11
Emily Hawk
26.41a
(1.2)
La Mirada
12.
10
Alexus Alexander
26.41a
PR
(1.3)
Lakewood
14.
12
Jayea McMillan
26.44a
PR
(1.0)
Etiwanda
15.
10
Juliana Anauakpado
26.63a
PR
(1.3)
Valencia (Valencia)
16.
10
Terriana Moore
26.68a
PR
(1.3)
Jordan
17.
11
Jessica Barbarosh
26.75a
PR
(1.3)
Woodbridge
18.
10
Dorothy Jackson
26.98a
SR
(1.3)
Rancho Verde
19.
9
Hayley Cloward
27.01a
(1.3)
La Mirada
20.
11
Jordan Masterson
27.10a
SR
(1.3)
Los Osos
21.
11
Dejenae Swift
27.15a
PR
(1.3)
Rancho Verde
22.
11
Mariah De Leon
27.18a
PR
(.0)
Canyon (Anaheim)
22.
10
Chana Solomon-Jackson
27.18a
(1.0)
Etiwanda
24.
12
Zhane Smith
27.19a
SR
(1.2)
Poly (Long Beach)
24.
12
Samira Bahou
27.19a
PR
(.0)
Canyon (Anaheim)
26.
12
Camille Nguyen
27.46a
(1.3)
Fountain Valley
27.
12
Nadera Smith
27.48a
SR
(1.3)
Los Osos
28.
12
Jasmine Guerrier
27.64a
(1.0)
Canyon (Anaheim)
29.
10
Kendall Stanley
28.45a
PR
(.0)
Lakewood
30.
12
Taylor Armour
28.50a
PR
(1.0)
Fountain Valley
31.
11
Averine Sanduku
28.55a
PR
(.0)
Rancho Verde
32.
12
Hannah Hubbard
28.69a
SR
(.0)
Lakewood
33.
10
Ashley Perez
29.00a
SR
(1.0)
Great Oak
34.
12
Maliyah Musgrove
29.20a
PR
(1.0)
Valley View
35.
10
Mc Kenna Ritto
29.57a
PR
(1.2)
La Mirada
36.
11
Olivia Ramirez
30.25a
(.0)
Patriot
37.
10
Laura Freeman
31.91a
PR
(1.3)
La Mirada
200 Meters
Small School
- Finals
x
1.
11
Amari Prude
25.35a
PR
(1.0)
Bonita
2.
10
Isre'al Conerly
25.62a
SR
(1.0)
St. Mary's Academy
3.
10
Sami Riggs
26.12a
PR
(1.0)
Bonita
4.
11
Sierra Julian
26.17a
SR
(1.0)
Bonita
4.
10
Jazminn Parish
26.17a
SR
(1.0)
Gahr
6.
12
Olusheun Pre Akinrimisi
26.98a
PR
(.0)
Rancho Dominguez Prep
7.
11
Larissa Davis
27.30a
PR
(1.3)
Compton
8.
11
Danielle Pryor
27.66a
PR
(1.3)
Bellflower
9.
9
Morgan Rust
27.79a
PR
(.0)
Bishop Amat
10.
10
Faith Wood
27.80a
PR
(.0)
Brea Olinda
11.
10
Isis Johnson
27.86a
PR
(1.3)
Bellflower
12.
10
Erin Anderson
28.01a
SR
(1.0)
St. Anthony
13.
12
Vivian Kim
28.10a
SR
(.0)
Brea Olinda
13.
9
Mia Muir
28.10a
PR
(1.3)
St. Mary's Academy
15.
10
Katherine Martinson
28.38a
PR
(.1)
Brea Olinda
16.
11
Journey Mayberry
28.51a
SR
(1.3)
Compton
17.
11
Unique Jones
29.60a
SR
(.1)
Compton
400 Meters
Large School
- Finals
x
1.
12
Jalyn Harris
57.02a
Rancho Cucamonga
2.
12
Autumn Wright
57.43a
Carson
3.
10
Milana Malec
57.87a
SR
Woodbridge
4.
12
Danielle Scott
58.39a
PR
Poly (Long Beach)
5.
11
Elisha Salazar
58.42a
PR
Carson
6.
10
Quwshaya Peters
58.82a
Poly (Long Beach)
7.
11
Kalea Ibarra
59.56a
Poly (Riverside)
8.
10
Emily Garner
59.76a
PR
Woodbridge
9.
10
London Lewis
60.28a
PR
West Ranch
10.
12
Meagan Oefelein
60.38a
SR
Woodbridge
11.
10
Natalie Tolento
60.89a
PR
Los Osos
12.
11
Jade Dodley
61.44a
PR
Valencia (Valencia)
13.
11
Keysha Lusk
61.71a
PR
Poly (Riverside)
14.
11
Dominique Waters
61.84a
Poly (Long Beach)
15.
12
Kennedi Atkins
62.08a
SR
Carson
16.
10
Terriana Moore
62.25a
SR
Jordan
17.
12
Alondra Palmer
62.34a
SR
Rancho Verde
18.
11
La'Daijah Wright
62.48a
SR
Etiwanda
19.
11
Lisa Ransom
62.79a
Fountain Valley
20.
12
Jasmine Guerrier
63.10a
SR
Canyon (Anaheim)
21.
11
Katherine Ngo
63.39a
SR
Fountain Valley
22.
10
Dalia Nash
64.29a
Canyon (Anaheim)
23.
10
Devani Scott
64.40a
PR
Etiwanda
24.
11
Dejenae Swift
64.76a
SR
Rancho Verde
25.
9
Asia Jordan
65.78a
PR
Lakewood
26.
10
Kelly Bates
65.97a
PR
Canyon (Anaheim)
27.
10
Kendall Stanley
66.34a
SR
Lakewood
28.
12
Sidney Spacher
66.56a
SR
Los Osos
29.
11
Grace Cervantes
66.87a
Schurr
30.
10
Iliana Rodriguez
66.91a
PR
Patriot
31.
12
Maliyah Musgrove
67.35a
PR
Valley View
32.
11
Gabe Ocariz
68.63a
PR
Schurr
33.
9
Aleesa Higginbotham
69.39a
PR
Lakewood
34.
11
Niki Collette
71.48a
Great Oak
35.
10
Lexy Clark
73.71a
La Mirada
400 Meters
Small School
- Finals
x
1.
10
Sami Riggs
59.07a
PR
Bonita
2.
11
Sierra Julian
60.53a
SR
Bonita
3.
10
Isre'al Conerly
60.63a
St. Mary's Academy
4.
12
Devin De Coud
61.17a
Gahr
5.
9
Megan Shadrick
62.47a
PR
Bonita
6.
12
Ziquisia Reed
62.64a
SR
St. Mary's Academy
7.
12
Natalie Gartman
62.70a
SR
Orange Lutheran
8.
10
Lily Grudichak
64.11a
PR
Brea Olinda
9.
9
Jamie Ann Aranda
64.86a
PR
Rancho Dominguez Prep
10.
9
Maddie Calabretta
65.51a
Brea Olinda
11.
10
Destine'e Reid
69.82a
Serra
12.
12
A'Nilah Watts
1:30.40a
Dominguez
800 Meters
Invitational
- Finals
x
1.
12
Melissa Tanaka
2:16.99a
SR
Poly (Long Beach)
2.
10
Natalie Mejia
2:19.69a
SR
Poly (Long Beach)
3.
12
Brenda Rosales
2:20.41a
SR
Poly (Long Beach)
4.
10
Grace Waterman
2:22.99a
PR
West Ranch
5.
10
Shelbi Schauble
2:23.17a
PR
West Ranch
6.
12
Ariel Williams
2:23.30a
PR
Brea Olinda
7.
12
Claire Graves
2:25.09a
Citrus Valley
8.
12
Kama Groh
2:25.45a
SR
Great Oak
9.
12
Natalie Skaggs
2:25.92a
Poly (Riverside)
10.
11
Destiny Whitaker
2:26.16a
SR
Rancho Verde
11.
10
Sara Feitz
2:26.79a
Fountain Valley
12.
9
Mia Douge
2:28.05a
PR
Brea Olinda
13.
10
Elizabeth Richter
2:29.06a
PR
Great Oak
14.
10
Helena Valdez
2:29.79a
PR
Poly (Riverside)
15.
10
Josie Rogers
2:31.07a
PR
Great Oak
16.
9
Laila Wright
2:33.51a
Etiwanda
17.
12
Sidney Spacher
2:36.84a
SR
Los Osos
18.
11
Asia Newell
2:40.12a
Fountain Valley
800 Meters
Large School
- Finals
x
1.
12
Cassidy Steele
2:30.16a
PR
Lakewood
2.
9
Kelsey Quinn
2:32.34a
PR
Etiwanda
3.
10
Marai Atanacio
2:32.95a
PR
Schurr
4.
10
Anna Goeller
2:33.24a
PR
Fountain Valley
5.
10
Brenda Soun
2:36.35a
SR
Lakewood
6.
12
Sarai Uranda
2:37.38a
Lynwood
7.
11
Miranda Avila
2:39.42a
SR
Patriot
8.
11
Grace Cervantes
2:39.83a
SR
Schurr
9.
Lady Warrior8
2:42.55a
Patriot
10.
11
Lizeth Jimenez
2:46.30a
PR
Patriot
11.
11
Liz Cano
2:46.40a
PR
Schurr
12.
11
Mary Reid
3:04.76a
SR
Lakewood
800 Meters
Small School
- Finals
x
1.
9
Jamie Ann Aranda
2:34.86a
PR
Rancho Dominguez Prep
2.
10
Christina Grattan
2:35.56a
PR
Brea Olinda
3.
11
Zoe Hinton
2:39.24a
Beverly Hills
4.
10
Victoria Chandler
2:49.47a
Beverly Hills
5.
11
Maria Campos
3:16.39a
PR
St. Mary's Academy
6.
11
Sarahi Jiminez
3:20.64a
PR
Dominguez
7.
11
Jessia Gallindo
3:29.99a
PR
Dominguez
1600 Meters
Invitational
- Finals
x
1.
12
Claire Graves
5:05.50a
Citrus Valley
2.
12
Trinity Ruelas
5:08.99a
Bishop Amat
3.
9
Whitney Valenti
5:13.58a
PR
Brea Olinda
4.
9
Isabelle Buncab
5:31.86a
Great Oak
5.
12
Lauren Fillipow
5:33.16a
SR
Poly (Long Beach)
6.
12
Marina Kaye
5:34.13a
SR
Poly (Riverside)
7.
9
Alicia Liera
5:38.86a
Lynwood
8.
12
Julia Valdez
5:46.26a
Poly (Riverside)
9.
11
Fiona O'Leary
5:56.45a
SR
Poly (Long Beach)
1600 Meters
Large School
- Finals
x
1.
9
Myah Peters
5:27.32a
PR
Rancho Cucamonga
2.
10
Marai Atanacio
5:29.11a
PR
Schurr
3.
12
Mia Saiza
5:34.92a
PR
Rancho Cucamonga
4.
11
Jody Lin
5:35.94a
PR
Woodbridge
5.
9
Madison Kuhn
5:40.73a
Rancho Cucamonga
6.
9
Zoe Medranda
5:42.27a
PR
Great Oak
7.
12
Alexandria Capetillo
5:42.59a
Upland
8.
9
Kelsey Quinn
5:46.49a
PR
Etiwanda
9.
11
Alicia Amamoto
5:48.40a
PR
Schurr
10.
10
Jaide Lin
5:48.73a
SR
Cerritos
11.
12
Sarai Uranda
5:49.89a
PR
Lynwood
12.
12
Alexis Espinoza-Castro
5:50.70a
SR
Canyon (Anaheim)
13.
11
Evelyn Peralta
5:57.93a
SR
Lakewood
14.
9
Olivia Hanley
5:58.76a
Upland
15.
12
Deena Kirrish
5:58.82a
Etiwanda
16.
9
Abbey Rose
6:04.07a
PR
Fountain Valley
17.
11
Daria Raby
6:08.92a
SR
Wilson (Long Beach)
18.
9
Ellie Peterson
6:10.91a
PR
Fountain Valley
19.
10
Brenda Soun
6:12.10a
SR
Lakewood
20.
11
Melanie Nguyen
6:12.33a
SR
Lakewood
21.
9
Grace Peterson
6:13.11a
PR
Fountain Valley
1600 Meters
Small School
- Finals
x
1.
11
Sophia Weissbuch
5:59.82a
PR
Beverly Hills
2.
12
Kaitlyn Garcia
6:01.87a
SR
Brea Olinda
3.
11
Victoria Han-Pham
6:18.54a
SR
Beverly Hills
4.
11
Alana Takamiyashiro
6:31.39a
PR
St. Anthony
5.
11
Yael Balakhane
6:35.98a
SR
Beverly Hills
3200 Meters
Large School
- Finals
x
1.
11
Sara Leonard
10:58.99a
SR
Canyon (Anaheim)
2.
10
Ashley Faller
11:35.77a
PR
Fountain Valley
3.
9
Ashling Carr
11:42.29a
PR
Canyon (Anaheim)
4.
9
Alicia Liera
11:43.68a
PR
Lynwood
5.
12
Kennedy Meyer
11:48.40a
PR
Wilson (Long Beach)
6.
10
Isabella Guerra
11:51.13a
PR
Fountain Valley
7.
11
Ariana Weyland
11:53.62a
Canyon (Anaheim)
8.
11
Liz Cano
11:54.97a
Schurr
9.
11
Sabrina Del Bello
11:59.31a
SR
Wilson (Long Beach)
10.
12
Alexandria Capetillo
11:59.45a
Upland
11.
12
Jazzlyn Beam
12:00.00a
Great Oak
12.
9
Madison Kuhn
12:00.37a
PR
Rancho Cucamonga
13.
9
Rebecca Mejia
12:11.20a
PR
Paramount
14.
12
Julia Valdez
12:13.66a
SR
Poly (Riverside)
15.
12
Giselle Sanchez
12:13.93a
PR
Silverado
16.
12
Deena Kirrish
12:15.56a
PR
Etiwanda
17.
10
Megan Buckley
12:17.57a
SR
Great Oak
18.
9
Bella Clause
12:27.50a
Great Oak
19.
11
Rachel Franke
12:28.79a
PR
Silverado
20.
11
Melanie Nguyen
12:29.82a
SR
Lakewood
21.
11
Alicia Amamoto
12:30.71a
PR
Schurr
22.
10
Iliana Piceno
12:33.68a
PR
Silverado
23.
9
Olivia Hanley
12:33.97a
PR
Upland
24.
11
Evelyn Peralta
12:35.30a
PR
Lakewood
25.
9
Maddie Jahshan
13:00.88a
PR
Fountain Valley
26.
11
Molly Hill
13:33.57a
Upland
27.
11
Tracy Zhou
15:13.51a
PR
Schurr
3200 Meters
Small School
- Finals
x
1.
12
Trinity Ruelas
10:53.04a
PR
Bishop Amat
2.
12
Kaitlyn Garcia
12:22.87a
PR
Brea Olinda
3.
12
Maria Lizzaraga
12:46.91a
SR
Gahr
4.
10
Christina Grattan
12:48.30a
PR
Brea Olinda
100m Hurdles
- 33"
Large School
- Finals
x
1.
11
Jada Hicks
14.28a
SR
(2.3)
Upland
2.
12
Tyjai Boyle
15.03a
SR
(2.3)
Carson
3.
10
Citlalli Anguiano
15.12a
(2.3)
La Mirada
4.
9
DeMia January
16.05a
PR
(2.3)
Upland
5.
11
Lauren Willingham
16.15a
(2.3)
Los Alamitos
6.
9
DeAira Jackson
16.23a
(2.3)
Rancho Cucamonga
7.
9
Madison Lyon
16.36a
(2.3)
Woodbridge
8.
12
Darlena Robinson
16.46a
SR
(2.3)
Schurr
100m Hurdles
- 33"
Small School
- Finals
x
1.
12
Rachel Gagnon
15.57a
(1.2)
Oxford Academy
2.
9
Trinity May
16.56a
PR
(1.2)
St. Mary's Academy
3.
10
Kang Anna
16.84a
(1.2)
Brea Olinda
100m Hurdles
- 33"
Large School
- Prelims
x
1.
11
Jada Hicks
14.79a
(1.3)
Upland
2.
10
Citlalli Anguiano
15.39a
(1.1)
La Mirada
3.
12
Tyjai Boyle
15.53a
(1.3)
Carson
5.
12
Paige Smith
16.09a
PR
(1.1)
Rancho Verde
4.
11
Lauren Willingham
16.18a
(1.2)
Los Alamitos
6.
9
Madison Lyon
16.18a
PR
(1.1)
Woodbridge
7.
9
DeAira Jackson
16.39a
(1.1)
Rancho Cucamonga
8.
12
Darlena Robinson
16.54a
(1.3)
Schurr
9.
9
DeMia January
16.77a
(1.3)
Upland
10.
12
Genesis Walls
16.83a
SR
(1.2)
Rancho Verde
11.
11
Alyssa Cantrell
16.94a
(1.3)
Claremont
12.
12
Brooke Anger
17.23a
PR
(1.3)
Los Alamitos
13.
11
Destiny Salazar
17.88a
(1.1)
La Mirada
14.
11
Rachel Herman
17.99a
(1.3)
Los Alamitos
15.
12
Heather Peterson
18.10a
(1.3)
Fountain Valley
16.
11
Erin Griggs
18.15a
(1.2)
Great Oak
17.
11
Madeline Moody
18.19a
(1.1)
Rancho Verde
18.
12
Callie Morken
18.37a
(1.2)
Claremont
19.
11
Taylor Gayer
18.87a
PR
(1.3)
Canyon (Anaheim)
20.
12
Zurie Joseph
19.29a
(1.3)
Poly (Riverside)
21.
11
Sierra Sadler
19.66a
(1.3)
Great Oak
22.
12
Frajona Diggs
19.75a
(1.3)
Jordan
23.
11
Iliana Hocking
19.93a
SR
(1.1)
Canyon (Anaheim)
24.
11
Malaysia West
20.30a
(1.2)
Lynwood
25.
12
Sasha Martinez
20.57a
(1.1)
Poly (Riverside)
26.
11
Natalie Wheeler
21.62a
PR
(1.2)
Schurr
27.
9
Delores Gallegos
21.72a
PR
(1.3)
Jordan
28.
11
Sofia Loaiza
21.94a
(1.1)
Schurr
29.
12
Johnna Johnson
30.12a
(1.2)
Jordan
100m Hurdles
- 33"
Small School
- Prelims
x
1.
12
Rachel Gagnon
15.49a
PR
(.0)
Oxford Academy
2.
10
Kang Anna
17.18a
(1.0)
Brea Olinda
3.
9
Trinity May
17.77a
(1.0)
St. Mary's Academy
4.
11
Jessica Santuci
19.43a
(.0)
Brea Olinda
5.
9
Sammie Bretz
19.74a
(.0)
Brea Olinda
6.
11
Zoe Hinton
22.62a
(1.0)
Beverly Hills
300m Hurdles
- 30"
Large School
- Finals
x
1.
9
DeMia January
45.62a
PR
Upland
2.
10
Citlalli Anguiano
46.29a
PR
La Mirada
3.
12
Tyjai Boyle
46.38a
SR
Carson
4.
10
Emily Garner
47.01a
SR
Woodbridge
5.
11
Mya Ferguson
47.38a
SR
Wilson (Long Beach)
6.
9
DeAira Jackson
47.88a
PR
Rancho Cucamonga
7.
12
Paige Smith
48.16a
SR
Rancho Verde
8.
11
Lauren Willingham
48.29a
PR
Los Alamitos
9.
12
Hanna Coloma
49.03a
PR
Carondelet
10.
11
Tierra Evans
49.13a
SR
Poly (Long Beach)
11.
12
Kimiko Boswell
49.35a
PR
Great Oak
12.
11
Erika Witt
49.68a
PR
Great Oak
13.
10
Skye Lattimore
49.98a
PR
Rancho Verde
14.
11
Alyssa Cantrell
50.05a
Claremont
15.
12
Mikayla Quinones
50.39a
PR
Wilson (Long Beach)
16.
12
Johnna Johnson
50.42a
PR
Jordan
17.
10
Gabrielle Samuel
51.23a
PR
Rancho Verde
18.
12
Heather Peterson
51.61a
Fountain Valley
19.
11
Erin Griggs
51.62a
Great Oak
20.
11
Rachel Herman
51.79a
Los Alamitos
21.
12
Darlena Robinson
51.83a
SR
Schurr
22.
12
Lauren Fitzgerald
51.93a
Los Alamitos
23.
10
Donyale Thomas
52.26a
Etiwanda
24.
12
Frajona Diggs
52.67a
PR
Jordan
25.
12
Sasha Martinez
54.22a
SR
Poly (Riverside)
26.
9
Kieara Douglas
55.09a
PR
La Mirada
27.
11
Malaysia West
55.32a
PR
Lynwood
28.
12
Zurie Joseph
55.35a
Poly (Riverside)
29.
11
Talaysia Douver
56.56a
PR
Lakewood
30.
10
Danica Mallari
60.48a
SR
La Mirada
31.
11
Sofia Loaiza
61.57a
Schurr
300m Hurdles
- 30"
Small School
- Finals
x
1.
12
Aaryn Smith
46.77a
PR
St. Mary's Academy
2.
12
Rachel Gagnon
47.20a
SR
Oxford Academy
3.
12
Ziquisia Reed
50.26a
PR
St. Mary's Academy
4.
10
Kang Anna
50.73a
SR
Brea Olinda
5.
9
Sammie Bretz
51.63a
PR
Brea Olinda
6.
10
Kaden Moser
52.41a
Orange Lutheran
7.
11
Jessica Santuci
54.35a
SR
Brea Olinda
8.
11
Arianna Ybarra
54.44a
Dominguez
9.
9
Taryn Benton
56.33a
PR
St. Mary's Academy
10.
10
Sa'Nya Banks
58.13a
SR
Bellflower
11.
9
Ahmani Dunn
63.22a
PR
St. Monica
4x100 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Relay Team
48.88a
Wilson (Long Beach)
2.
Relay Team
49.00a
Chaparral
3.
Relay Team
49.55a
Etiwanda
4.
Relay Team
50.36a
Great Oak
5.
Relay Team
50.45a
Rancho Verde
6.
Relay Team
50.82a
Silverado
7.
Emily Hawk
Citlalli Anguiano
Hayley Cloward
Mc Kenna Ritto
51.42a
La Mirada
4x100 Relay
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Relay Team
51.83a
Carondelet
2.
Relay Team
51.87a
Wilson (Long Beach)
3.
Relay Team
52.24a
Fountain Valley
4.
Relay Team
53.27a
Poly (Long Beach)
5.
Relay Team
53.29a
Great Oak
6.
Relay Team
53.42a
Rancho Verde
7.
Relay Team
53.69a
Rancho Cucamonga
8.
Relay Team
53.88a
Etiwanda
4x100 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Relay Team
49.31a
Bonita
2.
Alex Sanford
Trinity May
Isre'al Conerly
Mia Muir
50.43a
St. Mary's Academy
3.
Vivian Kim
Hailey Murphy
Aleah Franklin
Katherine Martinson
52.04a
Brea Olinda
4.
Anna Nguyen
Angie Gagnon
Sophia Bustos
Nandita Rangu
53.01a
Oxford Academy
4x100 Relay
Large School
- Prelims
x
1.
Regina Bradford
Naomi Lashley
Miracle Onyemaobi
Chynna Swift
48.78a
Chaparral
2.
Mya Ferguson
Kierra King
Lauryn Johnson
Glenn Rachel
49.16a
Wilson (Long Beach)
4.
Zhane Smith
Quwshaya Peters
Jaelyn Predium
Jana Miles
49.32a
Poly (Long Beach)
5.
Ryanne Napoleon
Ezinne Abba
Jayea McMillan
Chana Solomon-Jackson
49.36a
Etiwanda
6.
Deja Alexis
Kolonnie Green
Capucine Stevenson
Morgan Taylor
49.89a
Great Oak
7.
Tiffany Okeani
Nadera Smith
Jordan Masterson
Micah Cooke
50.25a
Los Osos
8.
Relay Team
50.32a
Silverado
3.
Te'A Lynch
Dorothy Jackson
Dejenae Swift
Chika Chinedu-Obi
50.45a
Rancho Verde
9.
Emily Hawk
Citlalli Anguiano
Hayley Cloward
Mc Kenna Ritto
50.74a
La Mirada
10.
Samira Bahou
Allie Borrego
Penelope Hocking
Iliana Hocking
51.54a
Canyon (Anaheim)
11.
Alyssa Cantrell
Iman Smadi
Daniela Lemus
Maddy Chapman
51.96a
Claremont
12.
Morgan Venable
Munachismo Okoli
Ifeoma Okoli
Victoria Ufondu
53.82a
Cerritos
13.
Keysha Lusk
Mattie Gains
Malia Benson
Ashley Peterson
54.40a
Poly (Riverside)
4x100 Relay
Frosh/Soph
- Prelims
x
1.
Brooks Phillips
Journee Harvey
Amaya Berkeley
Ilona DeSzily
51.71a
Carondelet
2.
Saminah Haddad
A'Kyra Anderson
Jade Shubin
Imani Wiley
51.83a
Poly (Long Beach)
3.
Elizabeth Chis
Rachel Nguyen
Amie Le
Brigitte Cung
52.43a
Fountain Valley
4.
Alysse Carriere
Naomi Kilson
Ashanti Gaither
Dionna Griffith
52.60a
Wilson (Long Beach)
5.
Chloe King
Jada Fonseca
Marley Naylor
Kristina Bong
52.74a
Great Oak
6.
Anastasia Scott
Rukiyyah Johnson
Sariyyah Johnson
Hannah Terry
52.77a
Etiwanda
7.
Kaitlyn De Moica
Kayliah Farquharson
Vanessa Karimu
Adaora Ojukwa
53.17a
Rancho Cucamonga
8.
Alyanna Gaines
Marsha Martin
Jaylyn Porter
Jaylene Richards
53.45a
Rancho Verde
9.
Kamrin Coleman
Lauren Onestinghel
Nicole Kuo
Jamie Wilkerson
53.50a
Canyon (Anaheim)
10.
Rionna Wallace
Ricquel Phillips
Kendall Stanley
Asia Jordan
53.72a
Lakewood
11.
Juliece Losoya
Yesenia Flores
Taylor Bicad
Lydia Gee
54.51a
Schurr
12.
Ryan Powell
Amadea Soegiarto
Anika Forde
Reynoso Amber
55.45a
Brea Olinda
13.
Brooke Bachman
Larissa Cursaro
Page Thielke
Charlotte Stradley
55.77a
Claremont
14.
Keona Nguyen
Taarleen Kahlon
Brooklyn Kemp
Kassidy Valtierra
56.32a
Cerritos
15.
Relay Team
56.52a
St. Mary's Academy
16.
Brianna Avila
Lindsay Tovar
Kayla Lawani
Emma Carson
60.37a
Poly (Riverside)
17.
61.86a
Patriot
4x200 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Relay Team
1:41.85a
Chaparral
2.
Relay Team
1:41.94a
Wilson (Long Beach)
3.
Relay Team
1:43.06a
Etiwanda
4.
Relay Team
1:43.25a
Upland
5.
Relay Team
1:45.40a
Great Oak
6.
Relay Team
1:45.96a
Los Osos
7.
Relay Team
1:46.26a
Valencia (Valencia)
8.
Relay Team
1:51.84a
Jordan
4x200 Relay
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Relay Team
1:50.45a
Great Oak
2.
Relay Team
1:50.49a
Etiwanda
3.
Relay Team
1:51.37a
Rancho Cucamonga
4.
Relay Team
1:51.47a
Carondelet
5.
Relay Team
1:52.76a
Poly (Long Beach)
6.
Relay Team
1:56.45a
Canyon (Anaheim)
7.
Relay Team
1:58.60a
Brea Olinda
4x200 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Amari Prude
Sami Riggs
Claudia Hudson
Sierra Julian
1:42.85a
Bonita
2.
Trinity May
Mia Muir
Alex Sanford
Isre'al Conerly
1:50.70a
St. Mary's Academy
3.
Isis Johnson
Danielle Pryor
Ebony Chase
Alona Davis
1:51.14a
Bellflower
4.
Sophia Bustos
Nandita Rangu
Anna Nguyen
Rachel Gagnon
1:52.27a
Oxford Academy
5.
Faith Wood
Vivian Kim
Lily Grudichak
Sammie Bretz
1:52.95a
Brea Olinda
4x200 Relay
Large School
- Prelims
x
1.
Kierra King
Glenn Rachel
Lauryn Johnson
Dionna Griffith
1:42.22a
Wilson (Long Beach)
2.
Regina Bradford
Naomi Lashley
Miracle Onyemaobi
Chynna Swift
1:43.23a
Chaparral
3.
Ryanne Napoleon
Jayea McMillan
Ezinne Abba
Chana Solomon-Jackson
1:43.27a
Etiwanda
4.
Tierra Evans
Dominique Waters
Jazmine Canody
Jana Miles
1:44.72a
Poly (Long Beach)
5.
Deja Alexis
Kolonnie Green
Morgan Taylor
Hannah Coates
1:45.31a
Great Oak
6.
Cheyenne Cheshier
Jaliyah Berkley
Aaliyah Burney Muhammad
Takaira Beard
1:45.62a
Valencia (Valencia)
7.
Amya Small
DeMia January
Mina Guevara-Goss
Kerrington Smith
1:46.57a
Upland
8.
Jordan Masterson
Tiffany Okeani
Nadera Smith
Natalie Tolento
1:46.60a
Los Osos
9.
Frajona Diggs
Johnna Johnson
Shalis Stbrice
Terriana Moore
1:48.48a
Jordan
10.
Dorothy Jackson
Zion Levi
Skye Lattimore
Genesis Walls
1:49.18a
Rancho Verde
11.
Samira Bahou
Jasmine Guerrier
Kelly Bates
Allie Borrego
1:49.88a
Canyon (Anaheim)
12.
Simone Bliss
Daniela Lemus
Genna Rogers
Maddy Chapman
1:54.08a
Claremont
13.
Morgan Venable
Munachismo Okoli
Victoria Ufondu
Ifeoma Okoli
1:57.08a
Cerritos
14.
Eden Smith
Xiaoyu Browner
Julianne Barrozo
Ashley Peterson
1:59.04a
Poly (Riverside)
15.
Darlena Robinson
Janelle Guzman
Natalia Perez
Gabe Ocariz
2:00.69a
Schurr
16.
Laura Freeman
Kieara Douglas
Paulina Ortega
Miranda Rios
2:06.00a
La Mirada
4x200 Relay
Frosh/Soph
- Prelims
x
7.
Amaya Berkeley
Ilona DeSzily
Savannah Doran
Brooks Phillips
1:49.83a
Carondelet
1.
Kaley Chambers
Veronica Wilson
Anastasia Scott
Rukiyyah Johnson
1:50.28a
Etiwanda
2.
A'Kyra Anderson
Taj Grant
Saminah Haddad
Jade Shubin
1:50.70a
Poly (Long Beach)
8.
Rachel Murrieta
Marley Naylor
Chloe King
Alexis Holloway
1:52.37a
Great Oak
3.
Kaitlyn De Moica
Kayliah Farquharson
Kenedi Dantor-Smith
Vanessa Karimu
1:53.32a
Rancho Cucamonga
9.
Kamrin Coleman
Lauren Onestinghel
Nicole Kuo
Jamie Wilkerson
1:55.33a
Canyon (Anaheim)
4.
Kassidy Valtierra
Taarleen Kahlon
Keona Nguyen
Brooklyn Parker
1:57.85a
Cerritos
5.
Anika Forde
Amadea Soegiarto
Amber Ruiz
Reynoso Amber
1:58.04a
Brea Olinda
10.
Marsha Martin
Jaylene Richards
Kyra Thomas
Alyanna Gaines
1:58.31a
Rancho Verde
11.
Juliece Losoya
Yesenia Flores
Selma Perez
Aidee Duran
1:59.07a
Schurr
12.
Brooke Bachman
Larissa Cursaro
Page Thielke
Charlotte Stradley
1:59.67a
Claremont
13.
Relay Team
2:00.18a
St. Mary's Academy
6.
Alexandra Wishowsia
Rita Rose
Yerika Rose
Paula Alfaro
2:02.87a
St. Monica
14.
Brianna Avila
Emma Carson
Mattie Gains
Lindsay Tovar
2:06.73a
Poly (Riverside)
--
Alysse Carriere
Ashanti Gaither
Naomi Kilson
Gracie Dobie
DNF
Wilson (Long Beach)
4x400 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Mya Ferguson
Kierra King
Glenn Rachel
Dionna Griffith
3:54.17a
Wilson (Long Beach)
2.
Kenya Payne
Jaelyn Predium
Danielle Scott
Quwshaya Peters
3:55.98a
Poly (Long Beach)
3.
Ally Talpash
Sarah Workman
Deja Alexis
Kolonnie Green
4:05.42a
Great Oak
4.
Te'A Lynch
Destiny Whitaker
Zion Levi
Dorothy Jackson
4:06.93a
Rancho Verde
5.
Keysha Lusk
Abigail Burke
Natalie Skaggs
Kalea Ibarra
4:07.01a
Poly (Riverside)
6.
Laila Wright
La'Daijah Wright
Keilani Naipo
Devani Scott
4:07.16a
Etiwanda
7.
Relay Team
4:11.55a
Silverado
8.
Alyssa Cantrell
Maddy Chapman
Daniela Lemus
Kyla Morris
4:16.93a
Claremont
9.
Micah Cooke
Natalie Tolento
Sidney Spacher
Zoe Christenson
4:28.38a
Los Osos
10.
Grace Cervantes
Darlena Robinson
Gabe Ocariz
Liz Cano
4:30.64a
Schurr
4x400 Relay
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Saminah Haddad
Zamani Grant
Taj Grant
Leonna Gaither
4:13.80a
Poly (Long Beach)
2.
Marley Naylor
Savannah Ek
Megan Lonsdale
Carly Korby
4:16.78a
Great Oak
3.
Naomi Kilson
Gracie Dobie
Ashanti Gaither
Samiya Terry
4:22.41a
Wilson (Long Beach)
4.
Relay Team
4:24.43a
Etiwanda
5.
Alyanna Gaines
Marsha Martin
Kyra Thomas
Se'Mya Ogeare
4:25.85a
Rancho Verde
6.
Savannah Doran
Journee Harvey
Amaya Berkeley
Brooks Phillips
4:27.08a
Carondelet
7.
Sarah Ayala
Brooke Bachman
Larissa Cursaro
Charlotte Stradley
4:27.10a
Claremont
8.
Kendall Stanley
Aleesa Higginbotham
Asia Jordan
Jessica Quang
4:34.69a
Lakewood
9.
Relay Team
4:40.46a
Carondelet
10.
Lexine Aldape
Fernanda Reyes
Alize Davalos
Hesper Khong
4:56.01a
Schurr
11.
Relay Team
4:56.11a
St. Mary's Academy
12.
5:15.51a
Patriot
13.
Georgina Lopez
Esmeralda Gonzalez
Linda Lopez
Jennifer Lafarga
5:47.41a
Dominguez
4x400 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Aaryn Smith
Ziquisia Reed
Micah Howard
Mya Fabien
4:10.61a
St. Mary's Academy
4x800 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Ally Talpash
Sarah Workman
Sydney Belus
Kiyena Beatty
9:22.34a
Great Oak
--
Melissa Tanaka
Brenda Rosales
Danielle Scott
Natalie Mejia
NT
Poly (Long Beach)
--
Natalie Anguiano
Wendy Castillo
Tonalli Orona-Ramirez
Valeria Garcia
NT
Poly (Riverside)
--
Erin Holton
Mia Saiza
Myah Peters
Lanie Schemenauer
NT
Rancho Cucamonga
--
Mya Ferguson
Sami Fraga
Glenn Rachel
Sabrina Del Bello
NT
Wilson (Long Beach)
--
Grace Dorantes
Kaitlyn Heckers
Tess Rounds
Monica Fonseca
NT
Claremont
--
Sara Leonard
Ashling Carr
Ariana Weyland
Denie Stark
NT
Canyon (Anaheim)
--
Lauren Kussler
Annie Bliss
Nicole Bliss
Mia Spinelli
NT
Los Alamitos
--
Cassidy Steele
Brenda Soun
Melanie Nguyen
Evelyn Peralta
NT
Lakewood
--
Relay Team
NT
Patriot
4x800 Relay
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Savannah Ek
Megan Lonsdale
Fatima Cortes
Arianna Griffiths
9:51.37a
Great Oak
2.
Lauryn Noeth
Azalea Segura Mora
Kalinda Reynolds
Sarah Ayala
10:21.14a
Claremont
3.
Relay Team
10:57.60a
Wilson (Long Beach)
4.
Aiko Gevirtzman
Sydney Grudichak
Catherine Grattan
Stephanie Wupuy
11:01.90a
Brea Olinda
5.
Sarah Chao
Mimi Cloke
Malia Michelsen
Laura Yontz
11:08.37a
Poly (Long Beach)
6.
Haley Sledge
Ashlee Higginbotham
Cassie Henderson
Jessica Quang
11:09.32a
Lakewood
7.
Liliana Corral
Skyler Haberle
Alejandra Orozco-Banderas
Madison Reis
11:17.39a
Rancho Cucamonga
8.
Desirae Smotrys
Heather Dollins
Amanda McJunkin
Madison Garcia
11:21.13a
Los Alamitos
9.
Tiffany Jones
Carlie Sweeney
Guadalupe Castillo
Yulisa Medina
11:30.03a
Poly (Riverside)
10.
Lexine Aldape
Hesper Khong
Fernanda Reyes
Marbella Flores
11:47.55a
Schurr
11.
Jaide Lin
Alicia Cruz
Rachel Yamasaki
Joanne Huynh
12:06.32a
Cerritos
12.
Relay Team
12:09.23a
Patriot
13.
Jennifer Lafarga
Georgina Lopez
Diana Ortiz
Linda Lopez
13:56.02a
Dominguez
4x800 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Ashley Garnica
Sophie Perez
Gabbie Rivera
Morgan Rust
9:55.00a
Bishop Amat
--
Isra Malabeh
Leila Torres
Alejandra Hernandez
Priya Khetani
NT
Gahr
--
Cassidy Galvan
Devianna Salcedo
Yuviana Torres
Brianna Valles
NT
McFarland
--
Alyssa Ward
Valerie Warner
Noel Del Toro
Lorelei Claxton
NT
Bonita
--
Mia Douge
Ariel Williams
Lin Yi Recinos
Christina Grattan
NT
Brea Olinda
4x1600 Relay
Large School
- Finals
x
1.
Jacquelyn Heckers
Janelle Baeskens
Sydney Hwang
Annie Boos
20:54.21a
Claremont
2.
Audrey Dang
Devin Ito
Jessica Janecek
Maya Ambroziak
21:30.86a
Great Oak
3.
Delaney Sanacore
Bronsyn Ledgard
Sarah Enyart
Olivia Velasco
21:34.30a
Los Alamitos
4.
Ashling Carr
Denie Stark
Ariana Weyland
Sara Leonard
22:06.77a
Canyon (Anaheim)
5.
Relay Team
23:10.53a
Los Alamitos
6.
Relay Team
25:51.71a
Patriot
7.
Liz Cano
Marai Atanacio
Alicia Amamoto
Susan Gonzalez
28:12.15a
Schurr
4x1600 Relay
Small School
- Finals
x
1.
Ashley Gomez
Sabrina Lucio
Sophie Perez
Ashley Garnica
22:30.41a
Bishop Amat
2.
Aris Torres
Maria Lizzaraga
Savannah Neves
Daisy Lopez
24:49.97a
Gahr
SMR 100-100-200-400m
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Elizabeth Chis
Rachel Nguyen
Amie Le
Brigitte Cung
1:56.00a
Fountain Valley
2.
Alysse Carriere
Naomi Kilson
Gracie Dobie
Dionna Griffith
2:01.08a
Wilson (Long Beach)
3.
Asia Jordan
Rionna Wallace
Ricquel Phillips
Aleesa Higginbotham
2:02.65a
Lakewood
4.
Juliece Losoya
Taylor Bicad
Selma Perez
Lexine Aldape
2:03.31a
Schurr
5.
Brooke Bachman
Page Thielke
Larissa Cursaro
Charlotte Stradley
2:03.95a
Claremont
6.
Relay Team
2:06.55a
St. Mary's Academy
7.
A'Kyra Anderson
Taj Grant
Asia Banyaga
Saminah Haddad
2:06.83a
Poly (Long Beach)
8.
Ryan Powell
Amadea Soegiarto
Anika Forde
Reynoso Amber
2:07.26a
Brea Olinda
9.
Kyra Thomas
Alyanna Gaines
Marsha Martin
Jaylyn Porter
2:10.86a
Rancho Verde
10.
Nhyira Neizer
Bianca Dominguez
Amy Lara
Adaora Ojukwa
2:17.58a
Rancho Cucamonga
SMR 200-200-400-800m
- [2-2-4-8]
Large School
- Finals
x
1.
Ariyonna Augustine
Jaelyn Predium
Jana Miles
Raquel Calderon
4:06.42a
Poly (Long Beach)
2.
Lauryn Johnson
Kierra King
Mya Ferguson
Glenn Rachel
4:09.61a
Wilson (Long Beach)
3.
Simran Malhotra
Jessica Barbarosh
Milana Malec
Meagan Oefelein
4:12.96a
Woodbridge
4.
Caroline Desmet
Bronsyn Ledgard
Danielle Limp
Alyssa Blockberger
4:15.92a
Los Alamitos
5.
Hannah Coates
Kimiko Boswell
Ericka Burgess
Nicole Rice
4:21.20a
Great Oak
6.
Zara Anthony
Nautica Pryor
Kynnedi MCcall
Mikaela Romanini
4:24.72a
Bakersfield
7.
Cassidy Steele
Alexus Alexander
Desirea Taylor
Kaylah Peterson
4:33.26a
Lakewood
8.
Maddy Chapman
Genna Rogers
Simone Bliss
Tess Rounds
4:36.03a
Claremont
9.
Darlena Robinson
Natalia Perez
Grace Cervantes
Marai Atanacio
4:40.76a
Schurr
10.
Maliyah Musgrove
Elani Huntley
Semaje Lewis
LJ Pinkey
4:41.16a
Valley View
11.
Shalis Stbrice
Johnna Johnson
Terriana Moore
Emiliana Gallardo
4:50.80a
Jordan
SMR 200-200-400-800m
- [2-2-4-8]
Small School
- Finals
x
1.
Relay Team
4:19.33a
St. Mary's Academy
2.
Relay Team
4:22.82a
McFarland
3.
Journey Mayberry
Unique Jones
Armiya Johnson
Larissa Davis
4:40.96a
Compton
DMR 1200-400-800-1600m
Large School
- Finals
x
1.
Jacquelyn Heckers
Kyla Morris
Sydney Hwang
Simone Bliss
12:09.72a
Claremont
2.
Evelyn Mandel
Ericka Burgess
Michelle McIntosh
Sandra Pflughoft
12:14.64a
Great Oak
3.
Kristen Walker
Shannon Agnes
Erin Rodriguez
Hailey Kirsch
12:53.04a
Valencia (Valencia)
4.
Sabrina Del Bello
Yajaira Rocha
Sami Fraga
Kennedy Meyer
12:55.59a
Wilson (Long Beach)
5.
Chloe Fuson
Kenya Payne
Lexi Reker
Raquel Calderon
13:25.64a
Poly (Long Beach)
6.
Relay Team
13:30.83a
Rancho Cucamonga
7.
Evelyn Peralta
Brenda Soun
Melanie Nguyen
Desirea Taylor
13:31.75a
Lakewood
8.
Elena Umana
Keysha Lusk
Natalie Skaggs
Marina Kaye
13:38.67a
Poly (Riverside)
9.
Delaney Falsken
Courtney Yamada
Olivia Pisani
Amanda Muniz
13:40.99a
Los Alamitos
10.
Relay Team
13:45.54a
Claremont
11.
Relay Team
14:48.52a
Cerritos
DMR 1200-400-800-1600m
Frosh/Soph
- Finals
x
1.
Fatima Cortes
Brianna Lucas
Megan Lonsdale
Arianna Griffiths
12:42.71a
Great Oak
2.
Haleigh Guerrero
Brooke Bachman
Kalinda Reynolds
Annette Hermelin
13:05.48a
Claremont
3.
Brianna Marr
Jadeyn Currie
Alex Grande
Marissa Marti
14:03.91a
Valencia (Valencia)
4.
Kelly Weihrauch
Sarah Chao
Laura Yontz
Elizabeth Matos
14:17.79a
Poly (Long Beach)
5.
Relay Team
14:18.60a
Wilson (Long Beach)
6.
Desirae Smotrys
Heather Dollins
Amanda McJunkin
Madison Garcia
14:18.81a
Los Alamitos
7.
Stephanie Wupuy
Reynoso Amber
Catherine Grattan
Lara Makki
14:26.52a
Brea Olinda
8.
Marina Bryant
Tiffany Jones
Guadalupe Castillo
Taylor Short
14:28.60a
Poly (Riverside)
9.
Skyler Haberle
Alejandra Orozco-Banderas
Madison Reis
Meagan Peavler
14:37.85a
Rancho Cucamonga
10.
Relay Team
15:18.19a
Patriot
11.
Relay Team
15:58.60a
Lakewood
12.
Rachel Chu
Kaithelyn Jauregui
Joanne Huynh
Alicia Cruz
16:03.38a
Cerritos
DMR 1200-400-800-1600m
Small School
- Finals
x
1.
Jada Harris
Devianna Salcedo
Yuviana Torres
Brianna Valles
12:43.48a
McFarland
2.
Ally Palomino
Olivia Paez
Gabbie Rivera
Morgan Rust
12:45.77a
Bishop Amat
3.
Noel Del Toro
Amari Prude
Valerie Warner
Alyssa Ward
13:14.98a
Bonita
4.
Aris Torres
Devin De Coud
Leila Torres
Maria Lizzaraga
13:35.08a
Gahr
Shot Put
- 4kg
Large School
- Finals
x
1.
12
Ashley Anumba
42-07.00
Los Osos
2.
11
Faimalie Sale
42-01.00
Los Alamitos
3.
10
Natalie Ramirez
38-04.00
West Ranch
4.
9
Abby Venglass
37-07.00
Rancho Cucamonga
5.
10
Syanne Patton
35-00.00
PR
Poly (Long Beach)
6.
11
Nysiah Legardye
34-05.00
Etiwanda
7.
12
Taylor Jeffers
33-09.00
Great Oak
8.
11
Zion Levi
33-08.00
SR
Rancho Verde
9.
10
Crystal Fesili
33-04.00
PR
Poly (Long Beach)
10.
12
Miranda Ta'amu
33-00.00
Los Alamitos
11.
12
Amanda May
32-07.00
PR
Fountain Valley
12.
11
Zoe Dalpe
32-06.00
PR
Canyon (Anaheim)
13.
11
Jessica Dutton
31-09.00
Great Oak
14.
11
Jerrin Cooper
30-10.00
Lakewood
15.
10
Sydney De Villa
30-01.00
PR
Canyon (Anaheim)
15.
9
Ruqayya Majied-Mohammed
30-01.00
PR
Poly (Riverside)
17.
11
Emma Lloyd
28-04.00
SR
Canyon (Anaheim)
18.
12
Bryanna Bullard
28-00.00
Los Osos
19.
12
Brianna Cardenas
27-01.50
Woodbridge
20.
10
Molly John
27-00.00
Great Oak
21.
11
Sabrina Bastidas
26-05.00
PR
Rancho Verde
--
12
Kaitlyn Toelle
FOUL
Poly (Riverside)
Shot Put
- 4kg
Small School
- Finals
x
1.
11
Ava Malloy
35-03.00
PR
Orange Lutheran
2.
12
Madison Fox
32-09.00
Orange Lutheran
3.
11
Rebekah Baur
30-10.00
Burroughs (Ridgecrest)
4.
11
Malaysiah Wallace
29-06.00
SR
Burroughs (Ridgecrest)
5.
10
Mariah Hansen
28-07.00
Burroughs (Ridgecrest)
6.
10
Taia Williams
28-03.00
PR
Bonita
7.
10
Hayli Pasqua
26-06.00
PR
Bonita
8.
11
Kyara Robinson
26-01.00
PR
St. Mary's Academy
9.
10
Abby King
25-01.00
Brea Olinda
10.
12
Katie Bentz
25-00.00
Bonita
11.
9
Jennifer Jones
23-08.00
PR
St. Mary's Academy
12.
12
Kassidy Morse
23-07.00
SR
Brea Olinda
13.
9
Danielle Adeniji
23-00.00
PR
St. Mary's Academy
14.
11
Leslie Ibarra
20-10.00
Brea Olinda
15.
11
Sarahi Jiminez
17-02.00
PR
Dominguez
Discus
- 1kg
Large School
- Finals
x
1.
12
Ashley Anumba
165-10
Los Osos
2.
11
Faimalie Sale
126-06
SR
Los Alamitos
3.
10
Natalie Ramirez
125-10
PR
West Ranch
4.
9
Abby Venglass
116-10
PR
Rancho Cucamonga
5.
12
Alondra Reyes
93-05
PR
Schurr
5.
12
Brianna Cardenas
93-05
SR
Woodbridge
7.
12
Kaitlyn Toelle
89-05
SR
Poly (Riverside)
8.
10
Syanne Patton
88-04
PR
Poly (Long Beach)
9.
11
Jerrin Cooper
83-03
Lakewood
10.
11
Juliana LaRosa
80-08
SR
Canyon (Anaheim)
11.
10
Sydney De Villa
80-02
Canyon (Anaheim)
12.
10
Laila Johansson
79-03
PR
Los Osos
Discus
- 1kg
Small School
- Finals
x
1.
12
Madison Fox
104-07
PR
Orange Lutheran
2.
11
Rebekah Baur
101-00
SR
Burroughs (Ridgecrest)
3.
11
Ava Malloy
96-05
Orange Lutheran
4.
10
Mariah Hansen
82-08
Burroughs (Ridgecrest)
5.
10
Taia Williams
82-00
PR
Bonita
6.
11
Darlene Lopez
79-00
Burroughs (Ridgecrest)
7.
12
Kassidy Morse
74-10
SR
Brea Olinda
8.
10
Abby King
71-05
SR
Brea Olinda
9.
10
Hayli Pasqua
65-00
PR
Bonita
10.
10
Kyara Shields
61-01
Brea Olinda
11.
12
Katie Bentz
58-09
PR
Bonita
12.
11
Sarahi Jiminez
57-00
PR
Dominguez
High Jump
Large School
- Finals
x
1.
12
Jartierra Grissom
5-04.00
PR
Silverado
2.
11
Abigail Burke
5-04.00
Poly (Riverside)
3.
11
Reilly McMahan
5-02.00
PR
Los Alamitos
4.
12
Nicole Harvard
5-02.00
Silverado
5.
12
Kallie Given
5-02.00
Los Alamitos
5.
10
Amya Small
5-02.00
SR
Upland
7.
11
Sierra Sadler
4-10.00
Great Oak
8.
11
Hannah Coates
4-08.00
Great Oak
8.
11
Abby O'Connor
4-08.00
SR
Woodbridge
10.
11
Karlie Gonzalez
4-06.00
Los Alamitos
10.
11
Julianne Barrozo
4-06.00
PR
Poly (Riverside)
10.
11
Lauren De Frank
4-06.00
PR
Poly (Riverside)
13.
10
Zoe Christenson
4-04.00
Los Osos
13.
12
Elisabeth Kiser
4-04.00
Fountain Valley
15.
10
Iliana Rodriguez
4-00.00
Patriot
--
10
Emily Garner
NH
Woodbridge
--
10
Dorothy Jackson
NH
Rancho Verde
--
11
Renejia Verduzco
NH
Schurr
--
11
Jasmine Som
NH
Cerritos
--
11
Abby Holt
NH
Claremont
--
12
Jazmine Riley
NH
Los Osos
--
12
Malaysia Gilbert
NH
Wilson (Long Beach)
--
12
Genesis Walls
NH
Rancho Verde
--
12
Sarena Sargent
NH
Great Oak
--
9
Rhyan Pitts
NH
Wilson (Long Beach)
--
9
Samiya Terry
NH
Wilson (Long Beach)
High Jump
Small School
- Finals
x
1.
11
Jasmine Som
4-10.00
Cerritos
2.
11
Alyssa Roberts
4-08.00
Orange Lutheran
2.
11
Alexa Sanders
4-08.00
Orange Lutheran
4.
11
Brooke Farley
4-06.00
Brea Olinda
5.
10
Jill Falwell
4-04.00
Brea Olinda
5.
9
Sammie Bretz
4-04.00
Brea Olinda
Pole Vault
Large School
- Finals
x
1.
12
Jacqueline Ahrens
12-00.00
Peninsula
2.
12
Lindsey Morgan
11-00.00
Great Oak
3.
12
Taryn Fowlie
10-06.00
PR
Great Oak
4.
11
Jenna Portis
10-00.00
Great Oak
5.
11
Auzeen Rahgoshay
8-06.00
SR
Fountain Valley
6.
12
Lyling Irwin
8-00.00
Claremont
6.
12
Callie Morken
8-00.00
Claremont
6.
10
Kayla Peterson
8-00.00
Fountain Valley
9.
9
Madalyn Behney
7-06.00
PR
Poly (Riverside)
--
11
Jackie Hurtado
NH
Poly (Riverside)
--
10
Natalie Tolento
NH
Los Osos
Pole Vault
Small School
- Finals
x
1.
12
Brooke Anger
11-00.00
PR
Los Alamitos
2.
10
Allison Millar
9-00.00
PR
Los Alamitos
4.
11
Cynthia Medina
8.00
PR
Bellflower
3.
12
Mia Lopez
7-00.00
PR
Bellflower
Long Jump
Large School
- Finals
x
1.
12
Hannah Hubbard
17-08.00
PR
(.0)
Lakewood
2.
11
Jade Galloway
17-04.00
PR
(.0)
Los Alamitos
3.
10
Simran Malhotra
17-01.50
SR
(.9)
Woodbridge
4.
11
Breanna Moreno
17-00.00
SR
(.6)
Fountain Valley
5.
9
Madison Lyon
16-07.50
PR
(-.2)
Woodbridge
6.
12
Capucine Stevenson
16-05.50
PR
(-.4)
Great Oak
7.
12
Elisabeth Kiser
16-05.25
PR
(.0)
Fountain Valley
8.
11
Courtnee Moreno
16-03.00
(.3)
Fountain Valley
8.
11
Reilly McMahan
16-03.00
SR
(.0)
Los Alamitos
10.
12
Cheyenne Cheshier
16-01.25
(-.4)
Valencia (Valencia)
11.
9
Kerrington Smith
16-00.50
(.0)
Upland
12.
12
Ymani Rollins
15-05.25
(.0)
Rancho Verde
13.
11
Hannah Coates
15-04.00
(.0)
Great Oak
14.
11
Cameron Shatsky
14-10.75
(-1.7)
Los Alamitos
15.
9
Jodeci Weems
14-06.25
PR
(1.9)
Rancho Verde
16.
10
Skye Lattimore
14-06.00
PR
(.5)
Rancho Verde
17.
12
Nadera Smith
14-03.00
(.3)
Los Osos
Long Jump
Small School
- Finals
x
1.
11
Desirae Smith
15-00.25
(1.0)
Gahr
2.
11
Julianne Araullo
15-00.00
PR
(1.9)
Beverly Hills
3.
11
Cheyanne Araullo
14-10.50
PR
(.0)
Beverly Hills
4.
12
Katryna Wallace
14-03.25
SR
(1.6)
Brea Olinda
5.
10
Lily Grudichak
13-11.50
SR
(1.7)
Brea Olinda
6.
10
Temi Olonade
13-05.00
(.0)
Beverly Hills
Triple Jump
Large School
- Finals
x
1.
12
Zhane Smith
39-07.50
PR
(2.7)
Poly (Long Beach)
2.
11
Courtnee Moreno
35-04.25
(2.6)
Fountain Valley
3.
12
Hannah Hubbard
35-00.00
PR
Lakewood
4.
9
Kerrington Smith
34-06.00
(2.4)
Upland
5.
12
Ymani Rollins
34-05.00
(1.4)
Rancho Verde
6.
12
Deja Dames
34-03.00
(2.2)
Silverado
7.
11
Destiny Salazar
34-01.25
PR
(3.1)
La Mirada
8.
12
Hanna Coloma
33-09.25
SR
(2.5)
Carondelet
9.
11
Reilly McMahan
33-07.25
(1.4)
Los Alamitos
10.
11
Erin Griggs
33-01.50
Great Oak
11.
12
Kimiko Boswell
32-06.50
Great Oak
12.
11
Jasmine Som
32-04.00
Cerritos
13.
9
Malia Benson
31-01.50
Poly (Riverside)
14.
11
Iliana Hocking
30-10.00
SR
Canyon (Anaheim)
15.
11
Dorothy Ngo
30-03.50
Fountain Valley
16.
12
Elisabeth Kiser
30-03.00
SR
Fountain Valley
17.
10
Mc Kenna Ritto
30-02.00
PR
La Mirada
Triple Jump
Small School
- Finals
x
1.
11
Micah Howard
34-03.00
PR
(1.4)
St. Mary's Academy
2.
11
Cassie Vo
33-06.50
PR
(1.8)
Oxford Academy
3.
10
Kang Anna
33-05.50
(.0)
Brea Olinda
4.
10
Angie Gagnon
33-04.50
SR
(2.0)
Oxford Academy
5.
11
Cheyanne Araullo
32-10.50
PR
(.0)
Beverly Hills
6.
11
Julianne Araullo
32-03.50
PR
(-.6)
Beverly Hills
7.
12
Katryna Wallace
31-05.25
SR
(.0)
Brea Olinda
8.
10
Lily Grudichak
31-05.00
PR
(1.6)
Brea Olinda
9.
11
Desirae Smith
31-02.00
(1.0)
Gahr
10.
10
Temi Olonade
30-02.00
(.9)
Beverly Hills
11.
12
Natalie Crockenberg
27-09.00
(1.1)
St. Mary's Academy
Like
·
Comment
·
Share
·
E-mail
·
10352 views
Post to:
Post as:
Post
0 shares:
The California Relays
,
ResultsCentral
,
Shane
view all
0
likes:
0
comment(s)
History for The California Relays
Year
Results
Videos
News
Photos
Blogs
2024
1
159
4
2019
1
1
2018
1
1
2017
1
9
2
52
2016
1
154
2
2015
1
171
2
2014
1
184
3
2013
1
163
4
251
2012
1
1
2011
1
1
2010
1
1
Show 8 more
Hashtags
#the-california-relays
#cerritos-college
+PLUS highlights
+PLUS coverage
Live Events
Get +PLUS!